"Безпека 2018". Чим цього року здивував ринок відеоспостереження

"Безпека 2018" відгриміла. Залишилися враження і фотографії. Ділимося ними з вами, друзі.

23 - 25 жовтня у стінах Київ Експо Плази зібралися українські та закордонні виробники і постачальники індустрії безпеки, щоб показати свої кращі та інноваційні розробки. І, звичайно, Hikvision були там.

Безпека, системи і технічні засоби відеоспостереження, системи пожежної безпеки, системи контролю доступу, системи охорони периметра, ІТ-технології, автоматизація та безпека будівель - ось неповний список напрямків, представлених на "Безпеці".

 

Нас цікавило відеоспостереження. Останні моделі камер, реєстраторів, систем контролю доступу, домофонів - асортимент вразив і порадував. Ми рухаємося в правильному напрямку.

 

На стенді Hikvision було представлено багато новинок і популярних моделей з вдосконаленими характеристиками. Наприклад, Hikvision MV-PD030001-03, яка в зібраному вигляді нагадує скриньку з бабусиного горища. Якщо зазирнути всередину, виявляється, що це пристрій для огляду дна автомобіля. Використовується, в основному, військовими і прикордонниками.

Hikvision DS-K5603-Z, свого роду турнікет, із сенсорною панеллю і двома камерами по 2 Мп. При додаванні нових користувачів можна зробити знімок обличчя обома камерами, тим самим виключивши можливість помилки.

 

Вразили новітні розробки Ezviz. Цього року вони вирішили показати свої унікальні бездротові камери і контролери та зчитувачі для систем контролю доступу, які, за словами представника компанії, "можуть працювати 12 місяців за умови роботи тільки по руху в кадрі". Перевіримо, розповімо.

Не забули Hikvision і про поліцейських, презентувавши станцію для підзарядки нагрудних камер, яка може завантажувати відео на жорсткий диск, а також переглядати його.