Нашим фахівцям часто задають питання: на скільки вистачить картки на 32 Гб? Ми вирішили розставити всі крапки над і, зробивши кілька тестів.
Уявіть світ, в якому можна відстежити майже все, і кожен кадр, отриманий камерами відеоспостереження, надсилається на сервер уряду Китаю. Страшно? Ще б пак! Стрімке зростання китайських технологій відеоспостереження змушує неабияк турбуватися.
Сьогодні багато міських доріг перенасичені транспортом. Безумовно така ситуація загрожує втратою часу водіїв, порушенням планів, зниженням продуктивності та іншими проблемами. Окремим питанням для великих міст з перенасиченою дорожньо-транспортною системою стало зниження якості повітря і скарги на здоров'я серед населення. Усе це негативно позначається на якості життя мешканців мегаполісів і погіршенні навколишнього середовища міст.
Відеоспостереження давно вийшло за ворота секретних об'єктів. Камери дивляться на нас на вулицях, парковках, у під'їздах, супермаркетах офісах, загалом, там де є люди, або їх майно. Ми вже розповідали як грамотно організувати відеоспостереження в приватних будинках і супермаркетах. Сьогодні поговоримо про найдорожче - наших дітей.
Часто камери спостережливіші за сусідів і допитливіші за консьєржів. А складність і дорожнеча системи відеоспостереження - міська легенда, яку давно розвінчали власники заміських будинків.
Навіщо потрібно відеоспостереження в супермаркетах і де його встановити.
Купівля системи відеоспостереження для офісу - питання безпеки майна фірми, її співробітників і клієнтів. Раніше ми писали про те, що думають про камери в робочому просторі власники та працівники компаній. Сьогодні мова піде про те, як організувати ефективне відеоспостереження для офісу.
DS-KB6003-WIP - перший Wi-Fi дзвінок Hikvision, що з'явився на українському ринку.
Ще в X столітті арабський математик і вчений Альхазен виявив, що світло, проходячи через крихітний отвір у стіні темної кімнати, проектується на протилежну поверхню. До появи світлочутливих носіїв цим оптичним ефектом користувалися художники. Такий спосіб допомагав швидко й легко відтворювати картини з фотографічною точністю.
Оновлена версія матеріалу про те, як налаштувати запис відео на комп'ютер без реєстратора або як налаштувати Storage Server.

Сторінки