Відеоспостереження давно вийшло за ворота секретних об'єктів. Камери дивляться на нас на вулицях, парковках, у під'їздах, супермаркетах офісах, загалом, там де є люди, або їх майно. Ми вже розповідали як грамотно організувати відеоспостереження в приватних будинках і супермаркетах. Сьогодні поговоримо про найдорожче - наших дітей.
Часто камери спостережливіші за сусідів і допитливіші за консьєржів. А складність і дорожнеча системи відеоспостереження - міська легенда, яку давно розвінчали власники заміських будинків.
Навіщо потрібно відеоспостереження в супермаркетах і де його встановити.
Купівля системи відеоспостереження для офісу - питання безпеки майна фірми, її співробітників і клієнтів. Раніше ми писали про те, що думають про камери в робочому просторі власники та працівники компаній. Сьогодні мова піде про те, як організувати ефективне відеоспостереження для офісу.
DS-KB6003-WIP - перший Wi-Fi дзвінок Hikvision, що з'явився на українському ринку.
Ще в X столітті арабський математик і вчений Альхазен виявив, що світло, проходячи через крихітний отвір у стіні темної кімнати, проектується на протилежну поверхню. До появи світлочутливих носіїв цим оптичним ефектом користувалися художники. Такий спосіб допомагав швидко й легко відтворювати картини з фотографічною точністю.
Оновлена версія матеріалу про те, як налаштувати запис відео на комп'ютер без реєстратора або як налаштувати Storage Server.
Фахівцям hikvision.org.ua часто доводиться чути питання про те, як та чи інша камера поводиться під час дощу, сильного вітру або морозу, а також питання щодо антивандальності пристрою та ін. Камери відеоспостереження - важлива складова системи безпеки і, звичайно, клієнту хочеться, аби техніка була надійною.
Відеоспостереження в сьогоднішньому вигляді з'явилося відносно недавно, але ідея дистанційного спостереження один за одним була відома людям з давніх-давен. Сьогодні розповімо про найвідоміших прикладах спостереження з міфів. Адже саме ці казкові історії колись надихнули людей на створення нинішніх камер.
Часто до служби технічної підтримки hikvision.org.ua звертаються з проблемою підключення до IVMS-4200 пристрою, що вже прив'язаний до хмари Ezviz або Hik-Connect. Одні не знають з якого боку підійти, а в інших підключені пристрою не показують відео. Сьогодні розповімо як вирішити ці проблеми самостійно.

Сторінки