245 мільйонів камер відеоспостереження …

 245 мільйонів камер відеоспостереження встановлені в усьому світі на підсумок 2014 року

IHS Inc. – провідний експерт збору та аналізу інформації для прийняття стратегічних рішень у різних галузях промисловості, таких як аерокосмічна, оборони та безпеки, автомобільна, хімічна, енергетична та інші важливі сфери діяльності. Підприємства та урядові установи в більш ніж у 165 країнах по всьому світу покладаються на комплексний контент, експертний і незалежний аналіз IHS.

За оцінками IHS у 2014 році 245 мільйонів камер відеоспостереження забезпечують безпеку у всьому світі. Більшість цих камер – аналогові, понад 20% – мережеві камери й близько 2% – HD-камери відеоспостереження. IHS вперше назвали кількість камер безпеки, аналіз був витягнутий з зібраних даних за період десяти років.

На частку Азії припадає 65% встановлених камер безпеки у 2014 році. У 2016 році в Азії за прогнозами буде 68% від усіх встановлюваних камер безпеки, в основному шляхом зростання постачання з Китаю. У середньому, ціни на камери у Китаї нижчі.

За оцінками 2013 року, найбільша кількість усіх встановлених камер безпеки припадала на Hikvision, на другому місці Samsung Techwin. З найбільшої кількості встановлених мережевих камер, Hikvision посідають друге місце. Перше місце у 2013 році зайняли Axis Communications.

Нагадаємо, що у 2014 році фінансові надходження Hikvision показали 60% зростання компанії.