3 способи, завдяки яким технологія …

3 способи, завдяки яким технологія Hikvision AcuSense забезпечує нові конкурентні переваги для вашого бізнесу

У всьому світі приватні та бізнес-клієнти закликають до нових інноваційних технологій безпеки, які допомагають підвищити рівень захисту від вторгнень та зменшити експлуатаційні витрати. “За допомогою технології AcuSense від Hikvision ви можете задовольнити цей попит – і збільшити свою частку прибуткового ринку житлових будинків та ринку малого та середнього бізнесу”, – говорить Кевін Ю, директор з управління продуктами Hikvision.

Власники будинків та компанії завжди розглядали технології, щоб покращити свою діяльність, безпеку та ефективність. Тепер, завдяки технології AcuSense від Hikvision , ви можете допомогти їм досягти всіх цих цілей за допомогою найновіших камер безпеки, що працюють на основі штучного інтелекту та відеореєстраторів.

 Але як AcuSense допомагає вам розвивати свій бізнес? 

Відповідь проста: за допомогою AcuSense ви можете допомогти своїм клієнтам оновитись до інноваційних можливостей безпеки на основі штучного інтелекту – лише за невеликі додаткові витрати для їхнього бізнесу. Оскільки завдяки AcuSense вони можуть досягти значних поліпшень безпеки та підвищення ефективності, рішення про покупку клієнтів, як правило, легко виправдати та швидко досягнути рентабельності інвестицій. 

Пропонуючи своїм клієнтам камери , відеореєстратори та відеореєстратори з підтримкою AcuSense, ви отримуєте переваги для вашого бізнесу трьома основними способами: 

 1) AcuSense допомагає збільшити вашу частку ринку житлових будинків та ринку малого та середнього бізнесу

Важкі економічні умови зумовлюють інновації технологій на ринку житлових будинків та ринку малого та середнього бізнесу, де споживачі терміново потребують технологій, що підвищують можливості безпеки, одночасно зменшуючи навантаження на роботу та експлуатаційні витрати. 

Технологія AcuSense від Hikvision задовольняє ці потреби завдяки вдосконаленим функціям штучного інтелекту, які підтримують швидше, ефективніше реагування на випадки безпеки – завдяки частці ручної роботи, необхідної для ручного моніторингу CCTV. Завдяки можливості розрізнити людей та транспортні засоби та інші рухомі об’єкти, AcuSense зменшує дорогі помилкові спрацьовування для ваших клієнтів, дозволяє кінцевим користувачам негайно перевіряти реальні загрози безпеці та автоматизує пошук відео, щоб заощадити години на ручному перегляді відео.

 

Все це означає, що зробити бізнес-аргументацію для AcuSense дуже легко для більшості власників будинків та підприємств, і що клієнти зазвичай досягають швидкої рентабельності інвестицій. Це, в свою чергу, полегшує рішення покупців про купівлю та пришвидшує цикл продажів та час до отримання прибутку для вашого бізнесу. 

2) AcuSense допомагає забезпечити ще більшу цінність для своїх клієнтів – без додаткової складності розгортання

Хоча технологія AcuSense забезпечує цілий ряд додаткових функцій для споживачів, камери та відеореєстратори від Hikvision, що працюють на штучному інтелекту, також прості в установці та налаштуванні. Це означає, що ви можете швидко та легко забезпечити переваги безпеки та ефективності захисту від штучного інтелекту для своїх клієнтів, не вимагаючи додаткових навчальних вимог для своїх людей.

 

Установка дуже проста, оскільки функція виявлення руху 2.0 камер та відеореєстраторів із підтримкою AcuSense увімкнена за замовчуванням. Це означає, що можливе точне виявлення людей та транспортних засобів без необхідної конфігурації. 

3) AcuSense допомагає вам задовольнити всі вимоги безпеки ваших клієнтів за допомогою одного постачальника: Hikvision

 

За допомогою AcuSense ви можете задовольнити всі вимоги безпеки своїх клієнтів, включаючи відеоспостереження та сигналізацію про вторгнення, завдяки одному постачальнику та архітектурі пристрою. Окрім надання відеозаписів 24×7, AcuSense-спроможні камери та відеореєстратори надсилають сигнали тривоги на мобільні телефони кінцевих користувачів у разі порушення безпеки. Крім того, деякі камери з підтримкою AcuSense в лінійці Hikvision включають звукові та стробоскопічні сигнали, щоб здивувати зловмисників і зупинити їх на шляху до втрат або пошкодження. 

Перевага задоволення потреб клієнтів у безпеці за допомогою одного постачальника очевидна. Зокрема, рішення для одного постачальника простіше розробити, придбати, встановити, налаштувати та підтримати – спрощуючи весь ваш проект та бізнес. Ви та ваші клієнти також отримуєте єдину точку відповідальності та підтримку наскрізного рішення безпеки, покращуючи ефективність та зручність.