5 ключових особливостей виграшних …

5 ключових особливостей виграшних рішень для воріт та турнікетів

“Щоб захистити своїх людей та активи, ваші рішення контролю доступу повинні бути швидкими, точними та повністю надійними. Виберіть швидкісні ворота та турнікети з наступними п’ятьма ключовими характеристиками, щоб максимізувати свою безпеку та забезпечити найкращий, найшвидший досвід для кінцевих користувачів”, – говорить Паркер Лі, директор департаменту маркетингового планування та написання копій у Hikvision. 

 

У більшості випадків захист своїх людей та майна вимагає ефективного контролю доступу. Іншими словами, вам потрібно знати, хто має доступ до вашої будівлі, вашої події чи вашої послуги – і бути впевненим, що сторонні люди завжди залишаються зовні. 

 

Одним з найпоширеніших рішень для досягнення цього є використання автоматизованих заслінок або турнікетів . Вони дозволяють авторизованим користувачам отримати доступ до вашої будівлі чи події за допомогою смарт-карток, квитків або навіть біометричної інформації, наприклад, їх відбитків пальців або обличчя. 

 

Однак важливо усвідомити, що не всі швидкісні затвори та турнікети однакові – як за характеристиками, так і за ефективністю. 

 

5 ключових особливостей справді чудових воріт та турнікетів 

 

Щоб максимізувати вашу безпеку, вам потрібні високо надійні ворота та турнікети, які служать роками з мінімальним обслуговуванням. Вам також потрібні надшвидкі, точні рішення доступу, які дозволяють ідентифікувати людей за мілісекунди та дозволяти їм проходити до того, як черги колись накопичуються. 

 

П’ять основних функцій, які мають важливе значення для оптимізації вашої стратегії контролю доступу: 

 

1) Якість і довговічність 

 

Швидкі ворота та турнікети зазнають постійних навантажень – особливо в місцях з високим потоком. Незалежно від того, чи ви обираєте рішення, яке використовує маятниковий бар’єр, клапанний бар’єр або інший тип бар’єру, він повинен бути високонадійним і довговічним, щоб витримати велике навантаження. 

 

Водночас вам потрібні товари, які відповідають вашим вимогам та бюджету. Це означає, що ваш виробник повинен пропонувати економічно вигідні ворота та турнікети як з матовими, так і не з матовими двигунами; преміумпродукти із сервомоторами. 

 

Побудовані за системою “замкнутого циклу”, сервомотори пропонують найбільшу надійність, точність та довговічність для контролю доступу. Наприклад, життєвий цикл провідного на ринку сервотурніка від Hikvision становить понад 6 мільйонів циклів відкриття та закриття.  

 

2) Швидкість та безпека

 

Щоб виконати свою функцію та забезпечити чудовий досвід для кінцевих споживачів, швидкісні ворота та турнікети повинні бути швидкими та безпечними. Провідні галузеві рішення відповідають цій вимозі шляхом автентифікації особистих даних всього за 0,2 секунди – дозволяючи великій кількості уповноважених людей потрапляти до будівель чи інших районів. 

 

Не менш важливо, що провідні швидкісні ворота та турнікети здатні дуже точно виявляти людей під час проходження, щоб захистити їх. Наприклад, у випадку з продуктами Hikvision до 24 пар ІЧ-датчиків допомагають мінімізувати ризик несподіваних травм. 

 

3) Підтримка «токенів» із множинним доступом  

 

Для задоволення потреб усіх видів організацій та сценаріїв контролю доступу, ворота та турнікети повинні пропонувати вибір аутентифікації або доступу до «токенів». Сюди входять штрих-коди, QR-коди, картки, паперові квитки або навіть готівка. 

 

Серед усіх доступних варіантів розпізнавання обличчя Hikvision пропонує дуже трендову та точну автентифікацію ідентифікатора та безконтактну гігієну. Наприклад, у випадку з  терміналами розпізнавання обличчя Hikvision MinMoe, користувачів можна ідентифікувати з точністю 99% менш ніж за 0,2 секунди, змішані камери та інфрачервоні лінзи гарантують, що обличчя користувачів є “справжніми”, а не зображеннями. 

 

4) Проста інтеграція з іншими системами безпеки

 

У багатьох випадках для захисту людей та майна потрібно, щоб системи контролю доступу були інтегровані з іншими ключовими системами безпеки, такими як протипожежні системи. 

 

Щоб зробити цей процес якомога простішим, швидкісні затвори та турнікети повинні підтримувати протокол Wiegand, RS485 та пропонувати інтерфейси вводу-виводу. Крім того, попередження про пожежу або відключення електроенергії від інтегрованих систем повинні спровокувати відкриття турнікетів за замовчуванням – гарантуючи, що кінцеві користувачі можуть швидко і безпечно залишити будівлі.

 

Ці всі особливості рішень Hikvision можна швидко та легко інтегрувати з низкою систем безпеки та контролю доступу.   

 

5) Привабливий дизайн та естетика 

 

Багато архітекторів та орендарів знакових та вражаючих будівель стурбовані тим, що ворота та турнікети негативно вплинуть на навколишнє середовище з візуального погляду. З цієї причини естетичні міркування надзвичайно важливі при проектуванні та виробництві швидкісних воріт та турнікетів. 

 

Наприклад, Hikvision вирішує цю потребу завдяки нашій спеціалізованій команді з промислового дизайну, яка створила новий асортимент витончених сучасних продуктів управління доступом, які використовують дуги, криві та суміш металу та прозорих матеріалів для збільшення потоку світла. Їх можна легко інтегрувати у вбудоване середовище таким чином, щоб це не впливало негативно на ширші архітектурні концепції та схеми.