Установка рішення для відеоспостереження, забезпечує чіткий огляд великої території, може потребувати декількох камер, великої кабельної системи, ліцензій, управління - і незабаром вартість зростає. Але за допомогою новітніх камер «риб'яче око» на базі AI організації можна захопити широке поле зору в єдиному дискретному пакеті і отримати багатий аналіз бізнес-процесів.
Технологія здатна змінити наше ставлення до оточуючого нас світу. Нижче ми обговоримо п'ять способів використання новітніх технологій відео для більш швидкого та більш ефективного моніторингу навколишнього середовища.
«Для жилых и офисных зданий крайне важно учитывать безопасность людей и имущества внутри них»
«Зазвичай, коли ми говоримо про тенденції та майбутнє, ми насправді думаємо більше про сьогодення. Причина, по якій ми зацікавлені в розумінні тенденцій, полягає в тому, що ми хочемо знати, як вони вплинуть на наш поточний бізнес і як ми повинні діяти зараз, щоб уникнути старіння».
Ви часто питаєте, на якій відстані і що можна побачити або розглянути з камер. Одні хочуть бачити або розпізнати обличчя людини, інші купюри, треті текст прочитати. Ми підготували умовний стенд і поставили на запис три ip камери однієї лінійки: DS-2CD2121GO-IS (2.8мм) 2Mp, DS-2CD2143GO-IS (2.8мм) 4Mp і DS-2CD2183GO-IS (2.8мм) 8Mp
Нашим фахівцям часто задають питання: на скільки вистачить картки на 32 Гб? Ми вирішили розставити всі крапки над і, зробивши кілька тестів.
Уявіть світ, в якому можна відстежити майже все, і кожен кадр, отриманий камерами відеоспостереження, надсилається на сервер уряду Китаю. Страшно? Ще б пак! Стрімке зростання китайських технологій відеоспостереження змушує неабияк турбуватися.
Сьогодні багато міських доріг перенасичені транспортом. Безумовно така ситуація загрожує втратою часу водіїв, порушенням планів, зниженням продуктивності та іншими проблемами. Окремим питанням для великих міст з перенасиченою дорожньо-транспортною системою стало зниження якості повітря і скарги на здоров'я серед населення. Усе це негативно позначається на якості життя мешканців мегаполісів і погіршенні навколишнього середовища міст.
Гарна новина для користувачів Hikvision. Днями вийшло нове оновлення програми SADP Tool 3.0.0.20.
Відеоспостереження давно вийшло за ворота секретних об'єктів. Камери дивляться на нас на вулицях, парковках, у під'їздах, супермаркетах офісах, загалом, там де є люди, або їх майно. Ми вже розповідали як грамотно організувати відеоспостереження в приватних будинках і супермаркетах. Сьогодні поговоримо про найдорожче - наших дітей.

Сторінки