Групи безпеки, що використовують традиційні технології визначення руху, регулярно стикаються з неправдивими тривогами, викликаними чим завгодно: від сильного дощу до падаючого листя, поточної води або навіть проходячих повз тварин. Щоб допомогти командам виявляти реальні порушення безпеки і швидше реагувати на них, Hikvision вбудувала свою флагманську технологію AcuSense в свою функцію виявлення руху, яка підтримує ідентифікацію людей і транспортних засобів і направляє групи безпеки прямо до потрібних їм відеодоказів.
Каски рятують життя, але тільки якщо люди їх носять. Дізнайтеся, як інтелектуальні камери на базі штучного інтелекту допомагають гарантувати безпеку робітників в небезпечних місцях у будь-який час.
Роздрібні торговці постійно винаходять себе знов, щоб конкурувати в нинішньому торговельному середовищі, де якість обслуговування клієнтів стає все більш важливою. Гігант традиційних «бюджетних» супермаркетів Lidl хотів внести зміни, щоб залучити покупців іншого типу. Вони звернулися до технологій, щоб оптимізувати інфраструктуру і зробити так, щоб клієнти відчували себе більш бажаними в одному з перших місць, які вони бачать, - на підземній автостоянці. Lidl попросила про це провідного дистриб'ютора ADI, який побудував рішення з використанням продуктів Hikvision. Це було реалізовано у двох магазинах Lidl у Франції.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), в дорожньо-транспортних пригодах щорічно гине близько 1,35 мільйона осіб і ще близько 50 мільйонів отримують травми. Багатьох з цих аварій можна запобігти, вони викликані перевищенням швидкості водіями або водіями, які розмовляють по телефону або пишуть текстові повідомлення в дорозі. Щоб зробити дороги безпечнішими і забезпечити безперебійний рух транспорту, Hikvision створила рішення для виявлення порушень правил дорожнього руху. При цьому основна увага приділяється трьом ключовим аспектам, що забезпечує максимальну безпеку автомобілістів, а також реєстрацію та повідомлення про будь-які порушення.
Компанії в усьому світі починають відкриватися заново, і їх головний пріоритет - безпека співробітників і клієнтів. Коли справа доходить до досягнення цієї мети, інтелектуальне відео є важливим активом, допомагаючи вам реалізувати соціальне дистанціювання, перевірку температури, використання масок і інші ключові рекомендації по здоров'ю швидше і з меншими зусиллями.
Сьогоднішні тепловізори більше, ніж просто допомагають захистити периметр в умовах низької освітленості - вони також можуть допомогти захистити ваші активи від вогню. Якщо ви хочете отримати попередження до початку пожежі, у новітніх тепловізорів є все, що вам потрібно - все в одному економічному і сучасному пристрої.
З постійно збільшуючимся рівнем трафіку, міста в усьому світі шукають способи управління ним. В місті Хожув на півдні Польщі хотіли зробити ще один крок і надати інформацію для оптимізації свого громадського транспорту на дорогах, а також для звичайних транспортних засобів.
Крадіжка автомобілів є проблемою для багатьох людей, так що уявіть, якби ви були відповідальні за цілий автосалон. Автодилер П. Крістенсен в Данії знає цей головний біль з особистого досвіду, перенісши безліч крадіжок з огородженої території. Настав час посилити мери безпеки, тому вони звернулися до Telesikring, найбільшої приватної охоронної компанії в Данії, за рішенням для виявлення периметра. Telesikring поліпшив безпеку за допомогою камер спостереження Hikvision.
Бізнес відновлюється, а співробітники повертаються до роботи. Управління захистом для працівників, клієнтів і відвідувачів з тривалим ефектом COVID-19 створює проблеми в діловому світі.
Медичні організації в усьому світі сформували загальне розуміння того, що підтримка безпечної відстані між людьми є однією з кращих практик, які ми повинні дотримуватися, уникаючи впливу COVID-19 і сповільнюючи його поширення

Сторінки