Бездротова сигналізація AX PRO …

Бездротова сигналізація AX PRO: надійніше виявлення вторгнень, з меншою кількістю помилкових спрацьовувань

Системи проти вторгнень повинні мати можливість миттєво та надійно виявляти порушення безпеки, водночас мінімізуючи помилкові спрацьовування. Щоб допомогти компаніям та власникам будинків досягти цього, Hikvision створив свою бездротову систему сигналізації AX PRO, яка включає високонадійні рішення для перевірки відео, безпечну бездротову передачу та широкий спектр найсучасніших сповіщувачів сигналізації.

 

Представляємо бездротову сигналізацію Ax PRO від Hikvision

 

Щоб допомогти бізнесу та власникам будинків підвищити рівень безпеки, Hikvision створив свою бездротову сигналізацію AX PRO . Вона включає дистанційну перевірку відео для виявлення порушень безпеки, захищену технологію бездротової передачі сигналів тривоги та відеозображень, а також широкий спектр бездротових продуктів, які швидко та надійно спрацьовують у випадку проникнення або іншого порушення безпеки. Система також включає концентратор AX PRO, який може підключити до 210 детекторів для задоволення конкретних потреб клієнтів у безпеці.

Асортимент ідеально підходить для захисту будинку, малого та середнього бізнесу, підтримуючи “простоту завдяки інноваціям”, для виявлення інших тривог. Система включає 5 основних типів бездротових сповіщувачів Hikvision AX PRO:

 

1) Детектори руху руху Hikvision AX PRO

 

Асортимент AX PRO пропонує два типи детекторів руху: детектори “одноелементні” та “двотехнологічні”.

 

Одноелементні детектори використовують пасивну інфрачервону (PIR) або мікрохвильову технологію для виявлення рухомих зловмисників та спрацьовування тривожних сигналів про вторгнення в режимі реального часу. 

 

Подвійні технологічні рішення поєднують різні технології, такі як PIR, мікрохвильова піч або камери, щоб перевірити загрози вторгнення та мінімізувати помилкові спрацьовування.

 

Прикладом такого типу рішень є наш детектор руху PIRCAM, який поєднує PIR із розумною камерою. Це рішення робить фотографії, коли спрацьовує датчик PIR, що дозволяє власникам будинків або командам охорони бізнесу дистанційно перевіряти випадки вторгнення.

 

2) Детектори розбиття скла Hikvision AX PRO

 

Детектори розбиття скла AX PRO працюють зі склом різних типів і товщини. Ці детектори можуть бути встановлені як на стінах, так і на стелях, та можуть бути спрямовані на скляні панелі або вікна.

 

Детектори використовують високоякісні широкосмугові мікрофони для моніторингу гучних високочастотних і низькочастотних шумів. У сценарії поломки скла гучні низькочастотні звуки створюються ударними хвилями при ударі склом (наприклад, важким предметом). У той же час високочастотний звук підтверджує, що скло розбилося. Такий підхід до моніторингу низьких та високочастотних шумів гарантує, що детектори можуть розрізняти гучні шуми в навколишньому середовищі, вібрації, спричинені сильним вітром, та реальні поломки скла – допомагаючи мінімізувати помилкові спрацьовування.

 

Асортимент AX PRO включає одноелементний детектор розбиття скла та PIR-детектор руху, який включає технологію виявлення розбиття скла в одному блоці.

 

3) Детектори відкриття дверей Hikvision AX PRO (магнітні контактні детектори)

 

Детектори відкриття дверей Hikvision складаються з двох частин, магніту, прикріпленого до дверей або вікна, і другого блоку, прикріпленого до рами. Коли дверцята або вікно відчиняються, перемикач не працює, і детектор спрацьовує.

 

У лінійці AX PRO є два датчики сигналізації руху. Перший – це стандартний блок, який виявляє «зазори», що відкриваються до 43 мм, і тонкий, більш стриманий блок, який виявляє зазори, що відкриваються до 53 мм.

 

4) “Ударні” детектори Hikvision AX PRO

 

Детектори удару AX PRO використовують високоякісні G-сенсори для контролю вібраційних характеристик різних монтажних поверхонь, включаючи дерев’яні стіни, бетонні стіни та склопакети.

 

Це дозволяє детекторам Hikvision відфільтровувати помилкові спрацьовування, спричинені низкою факторів, включаючи дрібні, тверді предмети, що потрапляють у стіну; динамічний тиск, спричинений вітряною погодою; та бригади з технічного обслуговування, що забивають цвяхи або проводять інші роботи на будівлі.

 

5) «Екологічні» детектори Hikvision AX PRO

 

У бездротову лінійку Hikvision AX PRO також входить безліч додаткових детекторів для поліпшення домашньої та ділової безпеки. Сюди входять як портативні, так і настінні кнопки для аварійних ситуацій, сертифікований EN 14604 сповіщувач диму з 10-річним часом автономної роботи, детектор витоку води та датчик температури.

 

Основні характеристики бездротової сигналізації AX PRO з першого погляду

 

Основні особливості бездротової сигналізації AX PRO включають:

 

 • Провідний у галузі концентратор AX PRO,
  який дозволяє інтегрувати 210 детекторів в одну установку

 • AX PRO Intrusion Verification-as-a-Service (IVaaS),
  що забезпечує перевірку відео в реальному часі на основі 7 секунд відеозапису, щоб користувачі могли швидко підтвердити події тривоги у своїй системі

 • Захист від заклинювання
  з стрибком сигналу до 50 частот для захисту цілісності системи

 • Безпечне, надійне бездротове підключення
  завдяки нашій потужній технології Tri-X, яка забезпечує найвищий рівень безпеки та продуктивності

 • Швидке, просте встановлення,
  яке вимагає від установників сканування QR-коду пристрою та ввімкнення пристрою, який автоматично підключається до панелі управління

 • Швидка і проста конфігурація
  за допомогою мобільного додатка AX PRO, веб-порталу та Hik-ProConnect