Безконтактні термінали розпізнавання …

 Безконтактні термінали розпізнавання осіб Hikvision MinMoe виграли нагороду Security and Fire Excellence Awards 2020 за інновації в області апаратного забезпечення захисту

Hikvision виграла нагороду «Інновації року в області апаратного забезпечення захисту» за свої  безконтактні термінали розпізнавання осіб MinMoe  на конкурсі Security and Fire Excellence Awards 2020. Нагороди були вручені на віртуальній онлайн-церемонії, яку влаштував Стівен Малхерн з Catchphrase в середу, 25 листопада.

 

Ці  термінали MinMoe  (DS-K1T607 серія і DS-K1T671 серія) працюють на технології глибокого навчання, яка забезпечує 99% точність розпізнавання особи і час доступу від всього 0,2 секунди / чол. Використовуючи досвід Hikvision в області відеоспостереження, термінали обладнані 2-мегапіксельною камерою, здатною знімати зображення осіб в будь-яких умовах освітлення, і двома об’єктивами для захисту від спуфинга – ситуації, в якій програма маскується під іншу шляхом фальсифікації даних і дозволяє отримати незаконні переваги. Система також пропонує доступ по QR-коду і перевірку карти або токена, а також функцію відеодомофона для відвідувачів.

 

Крім можливості контролю доступу на основі розпізнавання осіб, термінали використовують термографічну технологію для забезпечення вирішення для безконтактного контролю температури. Результати скринінгу температури поверхні шкіри мають точність ± 0,5 ° C. Крім того, термінали можуть бути налаштовані для виявлення маски, пропонуючи користувачам надіти маску для обличчя, якщо це необхідно, і відмовляти у доступі, якщо необхідно. Температурний скринінг як і раніше ефективний для тих, хто носить маски. Термінали MinMoe також доступні у вигляді модулів розпізнавання осіб для використання з турнікетними системами.

 

Судді заявили, що MinMoe – «відмінний продукт, що пропонує кінцевим користувачам ряд переваг».

 

В рамках перемоги своєї заявки на премію Security and Fire Excellence Awards компанія Hikvision докладно описала випадок з Королівським шпиталем Челсі, будинком для знаменитих ветеранів армії Chelsea Pensioners. Тут були встановлені термінали MinMoe для безконтактного доступу, що забезпечують доступ до ліжок пенсіонерів і в лазарет Королівської лікарні. Не потрібно, щоб мешканці мали при собі ключі, жетони або карти доступу, а також запам’ятовували коди входу або PIN-коди.

 

Джастін Холліс, директор по маркетингу Hikvision у Великобританії та Ірландії, сказав, що компанія дуже рада, що її термінали MinMoe були відзначені нагородою «Інновація року в області апаратного забезпечення захисту».

 

«Ми абсолютно щасливі та вдячні за те, що отримали визнання суддів Security and Fire Excellence Awards за цей видатний продукт», – сказав він. «Термінали MinMoe дійсно відображають наш намір вивести на ринок технологічно просунуті, дійсно ефективні і зручні для користувача рішення, і ця престижна нагорода є великим визнанням роботи наших груп досліджень і розробок і розробки продуктів».