Більше можливостей від Hikvision Easy …

 Більше можливостей від Hikvision Easy IP

Hikvision розширює варіанти своїх Easy IP-камер і відеореєстраторів, щоб зробити відеоспостереження простішим, швидшим та розумнішим. Нове доповнення діапазону Easy IP приносить нові додаткові функції: ультрависоке 4 Mp роздільну здатність, 120 дБ WDR, H.264 + і Smart-кодек, у результаті чого відеоспостереження виходить на новий рівень для малих і середніх підприємств.

Нова Easy IP-камера робить установку простою та безпечною для всіх користувачів. Немає потреби в окремому живленні для кожної камери, бо відеореєстратори оснащені технологією PoE, яка дозволяє передавати віддаленому пристрою разом з даними електричну енергію через стандартну виту пару по Ethernet.

Наявність PoE означає, що лише один Ethernet-кабель потрібен для кожної камери. Лінійка Easy IP охоплює повний спектр Wi-Fi камер і мережевих відеореєстраторів.

Камери Hikvision Easy IP також пропонують кодеки високої ефективності стиснення, щоб зменшити навантаження на передачу і зберігання архіву. Це особливо важливо для IP-системи з високою роздільною здатністю, де пропускна здатність і великий архів відео можуть бути серйозною проблемою, через те, що стандартні камери H.264 з FullHD роздільною здатністю у 1080 p під час запису і одного місяця може зайняти приблизно до 1,2 Тб використовуваного простору. Технологія Hikvision H.264 + оптимізована за допомогою інтелектуального кодека, який допомагає зменшити використання пам’яті до двох третин, тобто за роздільної здатності Full HD у 1080p протягом одного місяця використовує тільки 462 Гб.

Усі Easy IP-камери Hikvision підтримують хмару EZVIZ – P2P сервіс, який дозволяє використовувати віддалений доступ з вашого смартфона. Це означає, що ви можете переглядати відео у реальному часі та записані відеофайли з вашого будинку, магазину, офісу чи підприємства у будь-який час і у будь-якому місці. EZVIZ також містити інтелектуальну підтримку тривог, тож на будь-які вторгнення або аварійні події можна відразу відреагувати.

Easy IP-камери призначені для задоволення широкого спектра потреб і містити циліндричні, купольні, панорамні PTZ-камери стеження.