Чому hikvision.org.ua не продає
приховане …

 Чому hikvision.org.ua не продає  приховане відеоспостереження

Часто до нас звертаються люди, які хочуть з тієї, чи іншої причини купити “непомітну камеру”, “маленьку камеру з акумулятором”, камеру “з сірникову коробку” та ін. Ми подібні речі не продаємо, й ось чому.

Якщо зовсім коротко – це незаконно.

Якщо трохи довше, подібні речі потрапляють в Україну під категорію “спеціальних технічних засобів отримання інформації”. Дозвіл на їх використання може видати лише держорган, вільно спецзасоби не продаються.

Якщо довго і максимально офіційно, використання подібних засобів потрапляє під статтю 359 КК України. У короткому переказі, перше використання загрожує штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних податком мінімумів або обмеженням/позбавленням волі на строк до чотирьох років. Повторне використання (або використання групою осіб, або якщо використання порушує чиїсь інтереси й свободи) – позбавлення волі від трьох до семи років.

 

Гіпотетична ситуація на десерт

Успішний підприємець, Васисуалій Пупкін, дуже багато часу приділяє своїй роботі. І так він “зашивається”, що на дружину, розумницю і красуню, у нього не вистачає часу. Васисуалій стає недовірливим, у голові все частіше виникають мальовничі картини подружньої зради. Під покровом ночі, Пупкін зустрічається з таємничою фігурою у плащі й купує маленьку, з ґудзик розміром, камеру. Встановлює він її, звичайно, в який-небудь м’якій іграшці в їх з дружиною сімейному гніздечку. І в один прекрасний день, переглядаючи запис, Василь чує, як його розумниця-красуня домовляється з молодою людиною про зустріч. Наш герой миролюбний. Він засмучується, подає на розлучення, приносить до суду, як йому здається, “докази”.

За підсумками розгляду дружина збиралася зробити йому сюрприз, подарувавши новий суперспінінг, а Василь винен за статтею 359 й за статтею 163 ч.2 (Порушення таємниці листування та ін, теж від 3 до 7). Вже за такий термін розчарована дружина дійсно від нього піде.

Навіть про легальне відеоспостереження треба повідомляти – наприклад відповідною наклейкою. Ми такі, до речі, роздаємо безкоштовно нашим клієнтам.

Найменша камера, яку можна купити у нас – камера з виносним об’єктивом для банкоматів.

 
Hikvision DS-2CD6412FWD-30
  • 1.3 MP- 1280 х 960
  • 0.01 Люкс
  • об’єктив 120° (2.0 мм) , 92.5 ° (2. 8 мм), 73.1° (4 мм), 46° (6 мм)
  • SD-card
  • WDR, 3D DNR, ROI, BLC, Defog, EIS
9 616 грн.
 
Hikvision DS-2CD6412FWD-31
  • 1.3 MP- 1280 х 960
  • 0.01 Люкс
  • об’єктив 2.8 мм. Кут 90°
  • SD-card
  • WDR, 3D DNR, ROI, HLC, BLC, Defog, EIS
11 427 грн.