Чотири способи знов відкрити бізнес в умовах пандемії за
допомогою …

 

Компанії в усьому світі починають відкриватися заново, і їх головний пріоритет – безпека співробітників і клієнтів. Коли справа доходить до досягнення цієї мети, інтелектуальне відео є важливим активом, допомагаючи вам реалізувати соціальне дистанціювання, перевірку температури, використання масок і інші ключові рекомендації по здоров’ю швидше і з меншими зусиллями.

Термін «нова нормальність» зараз всюди, але що він означає насправді? По-перше, схоже, що багато співробітників і самозайнятих людей будуть працювати віддалено набагато більше, ніж будь-коли раніше. Крім того, ми, ймовірно, побачимо менш ділових поїздок і поїздок на відпочинок, а також менш особистих зустрічей – принаймні, у короткостроковій перспективі. 

Але для робочих місць, де співробітники повинні фізично бути присутні на місці, нова норма – це безпека людей і мінімізація ризиків зараження. Те ж саме вірно і для організацій, які працюють в місцях, відкритих для публіки, від торгових центрів і магазинів до сервісних центрів та багатьох, багатьох інших. 

Для таких компаній, які управляють об’єктами «з цегли і розчину», першим кроком до безпечного відкриття є виконання найостанніших рекомендацій з охорони здоров’я, якими б вони не були у вашій країні або регіоні. Вони можуть включати вимоги соціального дистанціювання і використання масок для перевірки температури в ключових точках входу. 

Гарна новина для вашого бізнесу полягає в тому, що інтелектуальні відеотехнології можуть допомогти з багатьма проблемами, пов’язаними з впровадженням правил безпеки при повторному відкритті вашого бізнесу. 

 

Ось як: 

1. Захистіть персонал за допомогою безконтактної технології контролю доступу. 

До пандемії COVID-19 багато організацій використовували традиційні системи контролю доступу та обліку робочого часу, такі як зчитування ідентифікаційних карт, PIN-коди і сканування відбитків пальців. При використанні всіх цих технологій співробітники повинні торкатися загальних поверхонь або пристроїв, що збільшує ризик зараження. Переходячи до рішень для безконтактного контролю доступу та обліку робочого часу, ви можете значно знизити ризики зараження вашого персоналу. Одним із прикладів такого рішення є термінал контролю температури MinMoe від Hikvision, який забезпечує контроль температури шкіри, виявлення маски і можливості контролю доступу – при цьому співробітникам не потрібно торкатися  загального екрану або пристрою. 

 

 

2. Ефективніші вимоги до соціального дистанціювання і зайнятості.

Один з кращих способів згладити криву і захистити співробітників і представників громадськості – це гарантувати, що всередині ваших приміщень ніколи не буде скупчення людей, і щоб люди зберігали «безпечну» відстань один від одного. Хоча такого роду моніторинг дуже складно виконати вручну, інтелектуальне відео може автоматизувати процес, щоб мінімізувати ризики зараження при повторному відкритті бізнесу.

Зокрема, інтелектуальне відео забезпечує точний автоматичний підрахунок людей, що є ключовою особливістю рішення Hikvision Flow Control. Завдяки точному відстеженню кількості людей, що входять у ваше приміщення, наше рішення може відправляти оповіщення в режимі реального часу, якщо ваші обмеження потужності коли-небудь будуть перевищені. Ви також можете встановити цифрові вивіски на входах, щоб показати клієнтам, скільки людей знаходиться всередині, і запевнити їх, що весь персонал і клієнти носять маски і приймають інші відповідні заходи безпеки. 

Підрахунок людей також можна інтегрувати з технологією 3D-моделювання Hikvision, щоб ваші клієнти і співробітники дотримувалися рекомендацій по соціальному дистанціюванню. Ви також можете швидко і легко змінювати порогові значення, правила і процедури, що означає, що наші технології можуть легко адаптуватися до швидко мінливих правил в різних юрисдикціях. 

 

3. Безпечний вхід в приміщення або магазини.

Для відкриття приміщень вам необхідно переконатися, що всі, хто входить до ваших приміщень здорові. З цієї причини багато національних адміністрацій вимагають від підприємств, що відкриваються заново вимірювати температуру кожного, хто входить в двері, що може виявитися важким і дорогим процесом, якщо ви спробуєте зробити це вручну. В якості додаткової проблеми ручна перевірка температури може піддавати співробітників впливу сотень людей в день, потенційно підвищуючи їх ризик зараження до неприйнятного рівня. 

Щоб скоротити час, витрати і ризики, пов’язані з ручними перевірками температури, інтелектуальне відео містить технології теплобачення. Ця функція, доступна для ряду різних камер Hikvision, негайно відправляє попередження, якщо у людини, що входить в ваш район або будівлю, підвищена температура шкіри. В результаті ви можете зробити подальші кроки для перевірки температури тіла цієї людини за допомогою пристроїв для клінічних вимірювань.  

Рішення Hikvision для отримання тепловізійних зображень особливо цінні в місцях з високою прохідністю, таких як транспортні вузли, склади і торгові центри. Варто відзначити, що на точність вимірювання температури може впливати безліч факторів, і кінцевим користувачам рекомендується проводити вимірювання в приміщенні, без протягів або прямих сонячних променів, а також подалі від променистого тепла. Hikvision тісно співпрацює з глобальними партнерами не тільки для продажу нашої продукції, але і для надання навчання і надання передових методів установки і експлуатації продуктів. 

Наші рішення для контролю температури доступні в різних форматах для задоволення різних потреб в моніторингу, включаючи термінали безконтактного контролю температури, металеві прохідні ворота в стилі аеропорту і портативні камери. 

 

 

4. Перевірка того, що всі носять маски.

Багато національних адміністрацій по всьому світу тепер згодні з тим, що маски для обличчя ефективні, коли мова йде про зниження ризиків зараження COVID-19. Однак в районах і установах, які щодня приймають сотні або навіть тисячі людей, контроль за дотриманням правил носіння масок може бути утруднений або навіть неможливий. 

За допомогою інтелектуальної відеотехнології ви можете автоматично виявляти людей, які намагаються проникнути в певні зони або на об’єкти без маски. Для цього Hikvision має інтегровані алгоритми, які дозволяють нашим тепловізійним камерам і терміналам доступу MinMoe бачити, чи відкриті ніс і рот людини і, якщо відкриті, відправляти попередження в режимі реального часу команді безпеки. 

Відкрийте свій бізнес безпечним способом з Hikvision

У цьому короткому блозі ми розглянули, як інтелектуальні відеотехнології Hikvision можуть допомогти вам відновити свій бізнес найбезпечнішим способом. Зокрема, ми побачили, як наші рішення можуть допомогти вам автоматизувати моніторинг дотримання правил соціального дистанціювання, спростити перевірку температури в пунктах в’їзду і забезпечити носіння масок відповідно до місцевих вимог.