Цифрова презентація для …
Цифрова презентація для максимальної корпоративної співпраці
Часто говорили, що спосіб роботи зміниться навіть після того, як обмеження COVID будуть позаду. Більше людей віддалено працюють, і це продовжиться. Але ці зміни деякий час відбувалися у фоновому режимі – з новими установками, що змінюють середовище, в якому ми працюємо. Врахуйте, що звичайна робоча діяльність – зустріч. Вони змінюються від довших зустрічей, орієнтованих на презентації, до більш універсальних у стилі співпраці за допомогою цифрової презентації. А для цього потрібен інший вид простору та технічної підтримки.
Нова робоча сила = нове робоче середовище
За даними Futuresource, до 2030 року 75% робочої сили складатимуться з цифрових мешканців. Це робить їх ключовими факторами у зміні робочого місця. Ця група процвітає в цифрових способах роботи, оскільки вони є першою групою, яка виросла повністю в оточенні цифрових технологій. Тож тисячоліття з меншою ймовірністю відповість на довгу зустріч за столом засідання із суворою презентацією.
Нове ставлення до зустрічей полягає в тому, що вони мають бути динамічними, з чіткими діями та результатами. Це більш спільні мозкові штурми, де менша група людей може дійсно обговорювати та спільно презентувати. Багато співробітників, швидше за все, залучатимуться і будуть продуктивними в такому середовищі.
Є одна тенденція, на яку пандемія вплинула, – гнучкість доступу до зустрічей. Оскільки більшість людей віддалено працюють, здатність об’єднуватись у приміщення для зустрічей стала вирішальною. Це можна зробити за допомогою онлайн-платформи або як гібрид, включаючи також невелику кімнату для нарад. Таким чином, можна залучити більше людей, максимально збільшивши ефективність результатів наради. За даними Reuters, у грудні 2019 року Zoom повідомляла про 10 мільйонів щоденних користувачів. Через три місяці кількість щоденних учасників Zoom зросла до більш ніж 200 мільйонів. Це було зумовлено впливом пандемії, але прогнози передбачають, що значне зростання продовжиться.
Введіть цифрову презентацію
Цей динамічний зсув у проведенні зустрічей має прямий вплив на заклади та менеджерів з АВ/ІТ у всьому світі. Це люди, яким доручено забезпечити роботу. У деяких організаціях це навіть призвело до переоформлення офісів, де більше маленьких приміщень замінює більші, більш традиційні конференц-зали. Ця тенденція також має продовжуватися – за даними Futuresource, 66% компаній кажуть, що спеціальна технологія для неформальних залів для зустрічей є середнім/високим пріоритетом.
Але як щодо презентації інструментів? Хоча більшість презентацій все ще проводяться за допомогою Powerpoint, наприклад, для більш високого рівня співпраці потрібен інший екран. Наприклад, для кількох людей важливо мати можливість безпосередньо коментувати екран. Люди повинні мати можливість бездротового підключення зі своїх власних пристроїв (також відомих як BYOD або Bring Your Own Device), щоб забезпечити введення даних. Віддалені члени команди повинні мати можливість “зателефонувати” та бути залученими до зустрічі.
Можливо, саме тому очікується, що у 2021 році глобальні продажі зростуть до 2,5 мільйонів інтерактивних дисплеїв, що на 12% більше минулих показників.
Зробити екран інтерактивним
Усі ці функції є частиною дизайну інтерактивних дисплеїв Hikvision . Вбудоване програмне забезпечення перетворює екран на повністю функціональну білу дошку. Це означає, що більше ніж одна особа може коментувати її одночасно. Вони здатні писати більш «природно» на чутливій поверхні точки мультитач. Він також дозволяє збільшувати та зменшувати фокус на деталях під час їх роботи.
На новому цифровому робочому місці учасники зустрічей хочуть мати можливість зосередитися на дискусії. Це може означати, що вони не відволікаються на одночасний запис. Щоб вони нічого не пропустили, екрани зберігають створені дані під час зустрічі. Обмежень щодо кількості сторінок, що зберігаються, практично немає, тому навіть якщо учасники захоплені натхненням, подовжуючи зустріч, робота зберігається. Потім вміст можна надіслати електронною поштою для подальшого використання.
Дизайн екрану містить технології, щоб зробити його максимально зрозумілим. Вони мають роздільну здатність 4K ультра-HD , кришталевий екран, стійкий до подряпин та технологію захисту від відблисків, тому яскраве світло не впливає на чіткість.
Зробити доступною цифрову презентацію
Юзабіліті є центральною частиною дизайну інтерактивного дисплея. У них є прості команди зі значками, які реагують на використання. Наприклад, піктограма функції дошки/анотації спливає, коли ви берете ручку, та готова до негайного використання. Вони також виглядають добре, стильно оброблені, щоб приміщення для зустрічей виглядало елегантно та ефективно.
Вміст можна надсилати безпосередньо на екран, використовуючи його як точку доступу. Це дозволяє користувачам контролювати презентацію свого вмісту, навіть якщо він знаходиться на їх ноутбуці або мобільному пристрої. Екрани підтримують бездротові проекції до 4 пристроїв одночасно, тому кілька користувачів можуть «презентувати», полегшуючи співпрацю та мозковий штурм.
Екрани можна використовувати для плавних та безперебійних відеоконференцій за допомогою платформ Zoom, Teams та Webex. Вони обладнані вбудованою камерою на 8 Мп, що враховує досвід Hikvision як провідного виробника камер, що полегшує інтерактивність. Вони також поставляються з всеспрямованим мікрофоном, вбудованими динаміками та коробкою OPS (для підтримки Windows), що формує повне рішення для відеоконференцій. Існує навіть можливість встановити інтерактивний дисплей на візку для переміщення та використання в різних кімнатах.
Все це забезпечує гнучку платформу для проведення ефективних, енергійних зустрічей на робочому місці ХХІ століття.
Світ праці деякий час змінювався, і нещодавній глобальний феномен здоров’я сприяв цій трансформації. Використовуючи технологію інтерактивного екрану, керівники закладів можуть задовольнити потреби співробітників, надаючи дійсно гнучкі та спільні ресурси для зустрічей. Цифрові презентації можуть бути інтерактивними та продуктивними, залишаючи традиційний сухий досвід “смерті від Powerpoint” міцно в минулому.
Джерело