DC-5036-BC (Срібний) Доводчик ATIS

1,629 грн

Наявнiсть Вiдсутнiй

Тип важеля-Колінний, Кут відкриття дверей-від 80° до 180°

Немає в наявності

Доводчик-пристрій, призначений для управління процесом відкриття і закриття дверей, яке також допомагає зберегти замки і дверні конструкції від пошкоджень.

ATIS DC-5036 BC використовується на вхідних, протипожежних, евакуаційних та інших дверях, для надійного їх закриття. Доводчик є невід’ємною частиною систем контролю доступу, при цьому допомагаючи зберегти тепло при установці на вуличні двері. Важливо відзначити, що DC-5036 BC відповідає вимогам протипожежної безпеки згідно встановлених нормативно-правових актів. Розташування доводчика залежить від того, куди відкриваються двері, від себе або на себе, він встановлюється у верхній частині дверної коробки або дверного полотна.

Особливість:

Функція Back-Check (BC) це гальмо відкриття дверей. Він активний в діапазоні кутів відкриття стулки від 80° до 180° і запобігає її різке відкривання, наприклад, при сильному вітрі або протязі. Тому доводчики з гальмом відкриття рекомендуються для установки на зовнішні двері.

Застосування в доводчику ATIS DC-5036 BC незамерзаючого масла дозволяє використовувати його при температурі навколишнього середовища до -30°C

Тип пристроюДверний доповідач
Вага двері120 кг
Ширина двереймакс. 950-1400 мм
Тип важеляколінний
Кут відкриття дверейвід 80 ° до 180 °
Регулювання режимів роботиє
Робоча температура-30 ~ +50 ° C
Розміри248 х 45 х 70 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DC-5036-BC (Срібний) Доводчик ATIS”