DC-603 OH (білий) Доводчик ATIS для дверей

630 грн

Наявнiсть Вiдсутнiй

Вага дверей-60 кг, Ширина дверей-950 мм

Немає в наявності

Доводчик-пристрій, призначений для управління процесом відкриття і закриття дверей, яке також допомагає зберегти замки і дверні конструкції від пошкоджень.

ATIS DC – 603 OH використовується на вхідних, протипожежних, евакуаційних та інших дверях, для надійного їх закриття. Доводчик є невід’ємною частиною систем контролю доступу, при цьому допомагаючи зберегти тепло при установці на вуличні двері. Важливо відзначити, що DC – 603 OH Silver відповідає вимогам протипожежної безпеки згідно встановлених нормативно-правових актів. Розташування доводчика залежить від того, куди відкриваються двері, від себе або на себе, він встановлюється у верхній частині дверної коробки або дверного полотна.

Особливість:

Функція Hold-Open (HO) дозволяє фіксувати двері у відкритому положенні (виникають ситуації, коли двері необхідно на якийсь час тримати відкритою: перенесення речей, провітрювання, прибирання приміщення і т.п.). Положення двері, в якому вона буде фіксуватися, можна відрегулювати самостійно.

Застосування в доводчику ATIS DC-603 OH незамерзаючого масла дозволяє використовувати його при температурі навколишнього середовища до -30°C

Тип пристрою Дверний доводчик
Вага дверей 60 кг
Ширина дверей 950 мм
Тип важеля Колінний
Фіксація відкритого положення є
Регулювання режимів роботи є
Робоча температура -30 ~ +50 °C
Розмір 186 х 45 х 70 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DC-603 OH (білий) Доводчик ATIS для дверей”