DIA 2015: революційний продукт …


DIA 2015: революційний продукт Hikvision DS-7600NI-E1/A All-in-One Security Terminal отримує нагороду «Інновація року» у категорії CCTV

Hikvision, світовий лідер в області виробництва обладнання для відеоспостереження, стає лауреатом премії Detektor International Awards 2015 категорії CCTV, отримавши за розробку DS-7600NI-E1/A All-in-One Security Terminal нагороду “Інновація року”.

Вперше багатофункціональний комплекс DS-7600NI-E1/A All-in-One Security Terminal був представлений у березні 2015 року. Зовні він нагадує звичайний монітор, та насправді у набір функцій цього компактного пристрою входить запис, зберігання і відтворення відео.

За словами Леннарта Александрі, видавця журналу Detektor International, суддівська колегія дала характеристику DS-7600NI-E1/A All-in-One Security Terminal наступним чином: “Зовнішній вигляд його оманливий – простий на перший погляд пристрій є повнофункціональним високотехнологічним рішенням”.

DS-7600NI-E1/A оснащена 22-дюймовим промисловим РК-монітором, термін служби якого у два рази перевершує термін служби звичайних РК-моніторів. Серед іншого, прилад можна використовувати як мережевий відеореєстратор, він підтримує одночасну роботу 8 мережевих камер з максимальною роздільною здатністю у 6 мегапікселів і забезпечує можливість як поточного перегляду відео, так і подальшого його відтворення. Максимальна роздільна здатність відтворення вхідного відеосигналу (HDMI та VGA) – 1920×1080 пікселів; передача сигналу на зовнішній монітор здійснюється через VGA-вихід. Крім того, у DS-7600NI-E1/A є USB-порт, за допомогою якого користувачі зможуть завантажувати та програвати свої відео- та аудіоматеріали (наприклад, рекламні ролики).

Кін Яо, директор з міжнародного маркетингу Hikvision: “Це велика честь для нас – бути номінованими на премію Detektor International Award. Той факт, що кандидати відбираються незалежною комісією, зайвий раз підтверджує якість DS-7600NI-E1/A All-in-One Security Terminal, і високу оцінку інноваційного підходу науково-дослідного підрозділу Hikvison. Багатофункціональність пристрою – перевага як з точки зору простоти монтажу і використання всієї системи, так і з точки зору оптимізації використання офісного простору “.

Премія Detektor Award – одна з найпрестижніших нагород в області.