Дохід Hikvision за 2017 рік зріс на …

 Дохід Hikvision за 2017 рік виріс на 31,22%

Компанія Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і систем безпеки, опублікувала річний звіт за 2017 рік. Загальне зростання доходів становить 31,22%, при цьому виторг від продажів складає 31,93 млрд. Юанів у 2016 році та 41,91 млрд. Юанів у 2017 році. У сукупності дані показують збільшення операційного прибутку на 26,77%.

аких вражаючих фінансових результатів компанія домоглася завдяки багатьом факторам: оптимізації дослідного інституту і технологічних процесів, розробці рішень для вертикальних секторів та інноваційних рішень відповідно до мінливих потреб ринку. Поліпшення логістики та збільшення продажів також посприяли успіху компанії в 2017 році.

Посилання на офіційне джерело

Кін Яо, віце-президент Hikvision:

«Наші інвестиції в дослідження і розробки дозволяють нам постійно впроваджувати нововведення в наші рішення і надавати інноваційні, передові технології та продукти, які відповідають потребам наших партнерів і клієнтів по всьому світу».

У доповненні до великих інвестицій у дослідження і розробки, Hikvision створює трирівневу сервісну систему з глобальним центром обслуговування клієнтів, регіональними відділами в філіях і сервісними центрами. «Наша нова модель обслуговування дозволить нам краще підтримувати клієнтів у всьому світі за допомогою багатофункціональних сервісів, які будуть контролювати доставку продукції, роботу комплексних продуктових рішень, застосування програмного забезпечення, технічне обслуговування і багато іншого», – каже Кін Яо.