Допомога усміхненого ангелу – Hikvision …

 Допомога усміхненого ангелу – Hikvision допомагає WWF і OPF захищати зникаючу морську свиню Янцзи

28 травня 2019 року в Ханчжоу, в провінції Хубей, що в центральному Китаї, був запущений проект по збереженню морської свині в провінції Янцзи. В рамках цього проекту Hikvision об’єднає зусилля зі Світовим фондом природи (WWF) і Фондом однієї планети (OPF) і надасть передові продукти і технології для захисту морської свині Янцзи, єдиного водного ссавця, що залишився в найдовшій в Китаї річці

 

Говорячи про зникаючі види в Китаї, більшість в першу чергу уявляє гігантську панду. Проте, Янцзи Finless Porpoise (за знамениту усмішку і неймовірну чарівність відомий як «усміхнений ангел»), набагато ближче до зникнення. Міжнародний союз охорони природи (МСОП) визначив його як «що знаходиться під загрозою зникнення», і тільки близько 1000 з них залишилися в дикій природі в 2017 році.

 

 

Copyright © WWF / Лю Цзеюн

 

Гарна новина полягає в тому, що все більше і більше людей працюють разом над збереженням екосистеми річки Янцзи, яка є домом для «усміхненого ангела». Проект по збереженню морської свині в Янцзи є лише одним із прикладів.

 

Використовуючи таке обладнання Hikvision, як підводні камери і безпілотні літальні апарати, проект надасть підтримку природному заповіднику в ефективному моніторингу звичок його мешканців, а також гідробіологічної среди.Таким чином він зможе зібрати необхідні дані для дослідження життєвих звичок морської свині в природних водах і для поліпшення її захисту.

 

За словами пана Лей Гангу, директора WWF Уханьского регіону, число морських свиней Янцзи в цій області зросла лише з 20 до майже 100. Однак все ще потрібні спільні зусилля урядів, підприємств, неурядових організацій та інших громадських організацій, для того щоб вирішити серйозні проблеми і запобігти зникненню цих дивовижних тварин.p

 

Будучи важливим технічним партнером цього проекту, Hikvision тісно співпрацює з іншими партнерами щоб забезпечити ефективне управління патрулюванням та захистом місць проживання для Янцзи-Фінлесс. «В останні роки Hikvision активно бере участь в ініціативах щодо сталого розвитку, в тому числі в наших зусиллях щодо захисту Янцзи Finless Porpoise і місцевого біорізноманіття за допомогою інноваційних технологій», – сказав пан Фу Хао, глава Hikvision Hubei Business Center в Китаї.