DS-2CD2T87G2-L
IP-камера
2,8 мм
ColorVu
8MP Bullet

Наявнiсть Вiдсутнiй

Максимальна роздільна здатність 8 МП, Джерело живлення 12 В постійного струму, Poe

Технологія Hikvision ColorVu забезпечує цілодобове отримання яскравих барвистих зображень за допомогою вдосконалених лінз F1.0, високопродуктивних датчиків і зручного освітлення. Апертура F1.0 збирає більше світла для отримання більш яскравих зображень. Вдосконалена сенсорна технологія може значно поліпшити використання доступного світла. У сценаріях з нульовим освітленням вбудоване тепле додаткове освітлення працює, щоб гарантувати барвисті зображення.

  • Висока якість зображення з роздільною здатністю 8 МП
  • Ефективна технологія стиснення H. 265 +
  • Чітке зображення при яскравому контровому світлі завдяки технології 130 дБ WDR
  • Зосередження уваги на класифікації людей і транспортних засобів на основі глибокого навчання
  • 24/7 барвиста візуалізація

Hikvision DS – 2c2t87g2-L-це 8-мегапіксельна мережева камера, яка забезпечує яскраві, барвисті зображення 24/7 з технологією ColorVu. Завдяки вбудованим додатковим світлодіодним джерелам світла і вдосконаленому об’єктиву з нададіафрагмою F1.0, що дозволяє збирати ще більше світла, куленепробивна камера здатна робити прекрасні знімки.

У другому поколінні камер ColorVu тепер також доступна технологія AcuSense, що дозволяє камері, завдяки алгоритмам глибокого навчання, зосередитися на класифікації людей і транспортних засобів. Ця технологія ефективно усуває помилкові спрацьовування сигналізації, які можуть бути викликані, наприклад, дикою природою, рослинністю і дощами.

Тип камерциліндрична
Макс. Роздільна здатність8MP
Фокусна відстань2,8 мм
ІЧ-відстань60м
КолірБілий
Блок живлення12 В постійного струму, По
Рівень захистуIP67

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DS-2CD2T87G2-L
IP-камера
2,8 мм
ColorVu
8MP Bullet”