Гнучкі можливості скринінгу …

 Гнучкі можливості скринінгу температури у важкі часи

Тепловізійна камера – ефективний пристрій скринінгу для виявлення осіб з підвищеною температурою тіла. Цей тип моніторингу може забезпечити швидкий підхід до скринінгу в районах з інтенсивним рухом, наприклад в аеропортах, лікарнях, офісних будівлях та інших місцях скупчення людей, щоб допомогти ідентифікувати тих, чия температура підвищена. 

 

Використання безконтактного рішення для скринінгу є один з поточних заходів для швидкого виявлення людей з підвищеною температурою (EST). Метод виявлення призначений для полегшення початкового скринінгу EST з використанням медичного обладнання для подальшої перевірки симптомів, одночасно скорочуючи час ручного тестування і ризик для безпеки тих, хто бере участь у виявленні. 

 

Рішення для температурного скринінгу Hikvision, з різними типами продуктів і широким спектром застосування, призначене для визначення температури поверхні шкіри для швидкого і безпечного початкового скринінгу в громадських місцях. Його гнучкість означає, що він може використовуватися в безлічі сценаріїв. 

 

Тим часом, ефективність і вартість важливі для користувачів. Питання в тому, що є кращим рішенням для їх потреб? 

 

Скринінг температури з швидким розгортанням

Для сценаріїв з інтенсивним рухом, таких як: міський рух (вокзал, автовокзал, метро, аеропорт і т. д.), Будівлі (наприклад, школи, парки підприємства, офісні будівлі, торгові центри і т. д.), може бути використана схема тимчасового скринінгу температури. Швидке розгортання досягається окремо за допомогою різних пристроїв (термографічних камер / термографічних ручних камер / дверей металошукачів і т. д.)

 

 

Такий скринінг температури з швидким розгортанням економічний і практичний, а процес розгортання і подальша розбирання прості і зручні. Точність вимірювання температури гарантується в межах ± 0,5 ° C або ± 0,3 ° C (з калібратором Blackbody) для задоволення потреб первісного скринінгу. 

 

Скринінг температури з контролем доступу

На підприємствах, в школах, на фабриках, в громадах і в інших внутрішніх зонах, через які проходять люди, можна використовувати настінний термінал для безконтактного скринінгу температури MinMoe  (DS-K1T671TM-3XF). Безконтактний характер терміналу робить доступ простіше і безпечніше, підходить для довгострокового контролю температури з контролем доступу для будь-якої будівлі з великою кількістю людей. 

 

 

Температурний скринінг на патрулі

Рішення для вимірювання температури в ході патрулювання також можна назвати програмою ручного контролю на ходу. Він може бути швидко введений в дію на фіксованих входах і виходах для надзвичайних ситуацій, наприклад, на зовнішні події або будівельних майданчиках, або контрольно-пропускних пунктах. Він також може бути використаний для гнучкої перевірки на швидкісних виходах, в каютах і машинних відділеннях. 

 

 

Крім того, термографічні кульові камери Hikvision підтримують одночасний температурний скринінг декількох людей, що може значно підвищити ефективність виявлення в завантажених ситуаціях. 

 

Крім того, для деяких країн або регіонів, які вимагають, щоб люди носили маски, Hikvision також пропонує рішення, яке включає в себе відеореєстратор DeepinMind, а також термографічні камери. Це забезпечує спеціальний інтерфейс, який може візуально відображати температуру і стан маски.

 

 

Продукти для скринінгу температури Hikvision вже використовуються в аеропортах, портах, офісних будівлях та інших місцях, де збирається багато людей по всьому світу. Вони забезпечують швидкий і ефективний скринінг як важливу частину боротьби за підтримку громадської безпеки і допомогу в управлінні громадською охороною здоров’я. 

Посилання на офіційне джерело