Hik-connect – знайомство після оновлень

Hik-connect – знайомство після оновлень

Раніше ми вже розповідали вам про Hik-connect . За останній час у додатку відбулося ряд змін.

Хочемо вас порадувати, принцип роботи залишився тим самим. Це означає, що додавання пристрою у додаток не змінився.

Сьогодні ми розглянемо деякі зміни.

Перше на що варто звернути увагу – ви не знайдете додаток Hik-Connect в PlayMarket на Android. Виробник заявляє, що вони переносять усі програми на окрему платформу. (ось посилання) Тут можна завантажити будь-який додаток від Hikvision для iOS (Apple) і Android.

QR код для завантаження Hik-Connect зверху.

 

  Друга зміна – приємний і зручний інтерфейс програми. Тепер під кожним типом пристрою є його малюнок. Якщо у вас доданий реєстратор тоді можна натиснути на кнопку “Більше” і побачити живу трансляцію камер. Це дуже зручно: не потрібно переходити на інші вкладки.

.

 

Інтерфейс в цілому вже виглядає більш дружелюбним, ніж декілька років тому.

Ще одна зміна: в Hik-connect – стало простіше давати спільний доступ до камер, реєстраторам і т.д. Досить зайти у меню “Більше” / QR code. Вже не потрібно відправляти запрошення на загальний доступ до пристрою на пошту. Погодьтеся, це було довго і незручно.

 

 

 

 

Також в меню “Більше” можна поділитися додатком Hik-connect для завантаження. Теж для зручності використання.

 

Третя цікавинка – сайт hik-connect. Він не такий зручний, як додаток. До того ж всі додані через телефон- автоматично з’являються і з веб версією hik-connect але в деяких випадках це незамінний помічник і може вам стати у нагоді.

Наприклад: 

  • під рукою є тільки комп’ютер/ноутбук, а додати на платформу HC дуже потрібно;

  • перевірити стан пристрою не заходячи в додаток HC.

 

Нам би хотілось внести ясність: багато хто вважає, що через веб версію можна спокійно дивитися відео. В меню “Інші пристрої” і натиснувши на IP адресу.

 

 

Це правда, але тільки якщо у вас прокинут порт . В іншому випадку сторінка з переглядом не відкриється.

 

Отже, це всі цікавинки, які ми знайшли в новому Hik-connect. Як бачите, зараз Hikvision працює над тим, щоб зробити додаток гарним. Глобальних змін не передбачається найближчим часом. Але на ринку з’являються і інші додатки від Hikvision Їх ми розглянемо в іншій статті.