HikCentral Professional представляє на …

 HikCentral Professional представляє на одній платформі ширший спектр програм для безпеки та бізнесу

Hikvision запустила нещодавно оновлене програмне забезпечення HikCentral Professional (HCP), яке поєднує канали з декількох систем на одній платформі. HCP можна налаштувати на зв’язок пристроїв відеозахисту, систем сигналізації та контролю доступу та багато іншого, включаючи сторонні системи через OpenAPI – для простого централізованого управління різноманітними програмами безпеки та бізнесу.

 

Дев’ять ключових програм для численних потреб бізнесу

 

HikCentral Professional інтегрує безліч систем бізнесу та безпеки з дев’ятьма ключовими програмами, що робить його цінним для широкого спектру загальних сценаріїв безпеки та бізнесу, що спостерігаються у будівлях, на заводах, у магазинах, квартирах тощо. Серед них, відеокамери та сигналізація безпеки інтегровані в платформу, щоб забезпечити плавний перегляд у прямому ефірі та своєчасні сповіщення про тривогу.

 

Крім того, контроль доступу може бути включений для призначення різноманітних дозволів доступу за допомогою різних методів, включаючи розпізнавання обличчя, посвідчення особи, відбитки пальців, QR-коди тощо. HCP також дозволяє різному персоналу, такому як менеджери з персоналу, встановлювати гнучкі правила відвідування, включаючи графіки змінної роботи, забезпечуючи при цьому повну звітність. Крім того, керівники майданчиків можуть використовувати програми управління транспортними засобами та відвідувачами для вдосконалення управління в’їздами, а також паркування на місці.

 

Користувачі можуть надалі покладатися на HCP, який збирає дані за допомогою інтелектуального аналізу та звітності та перетворює їх у зручні для розуміння звіти та інформаційні панелі. Це включає стан потоку, щільність людей, тощо. Для команд управління системами додаток HCP для обслуговування системи візуалізує сповіщення про сигнали тривоги та пристроїв, а також повну топологію мережі та пристрою для швидких, цілеспрямованих дій у незвичних подіях.

 

І останнє, але не менш важливе, HCP дозволяє користувачам застосовувати системи цифрових вивісок для показу реклами та оголошень. Програмне забезпечення постачається з вісьмома попередньо встановленими шаблонами для оптимального представлення вмісту. Наприклад, це може бути кількість натовпу та температурний стан у супермаркеті, наприклад.

 

 

Створення справді уніфікованих систем із підвищеною безпекою та ефективністю експлуатації

 

За допомогою HCP користувачі можуть гнучко об’єднувати програми та створювати спеціальну систему, яка відповідає їхнім потребам безпеки та бізнесу. Уніфікований підхід не тільки створює більшу ситуаційну обізнаність щодо їхнього середовища безпеки, але також зменшує реальні щоденні ресурси управління, які раніше вимагали різні системи.

 

Наприклад, користувачі можуть інтегрувати управління відвідувачами з управлінням транспортними засобами для підвищення щоденної ефективності експлуатації будівельних приміщень. Керівники закладів можуть реєструвати інформацію про відвідувачів у системі HCP, а також – посилаючись на систему ANPR – можуть налаштувати на автоматичний доступ відвідувачів до паркування на місці. Подібним чином, система може також попередньо дозволити доступ відвідувачів до певних районів приміщень організації.

 

Індивідуальний досвід користувача

 

HikCentral Professional може бути адаптований для надання конкретної інформації призначеним користувачам. Система постачається з трьома попередньо налаштованими ролями: “встановлення та управління системою”, “контроль та управління безпекою” та “управління відвідуваністю”. Таким чином, співробітники нижчої ланки можуть налаштувати свою стрічку, щоб показати статус відвідуваності працівників, наприклад, тоді як управлінський персонал може контролювати безпеку приміщень. Існує також одна спеціальна роль, яка може бути адаптована до конкретних потреб.

 

Мабуть, найголовніше – HikCentral Professional має вдосконалений користувальницький інтерфейс. Користувачі можуть налаштувати панель управління відповідно до своїх уподобань перегляду, просто перетягуючи ключове відео та канали пристроїв на приладову панель, регулюючи, де вони сидять і як вони виглядають.

 

Динамічний та інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс

 

HCP також включає декілька візуалізованих інформаційних панелей, які відображають ключові відомості про безпеку та бізнес, отримані з різних програм, полегшуючи процеси прийняття рішень з більшою точністю та ефективністю. Більш того, користувачі застосовують тривимірні електронні карти, які наочно демонструють стан моніторингу пристроїв у різних місцях, а також керують миттєвими сповіщеннями інтерактивно, натискаючи та переглядаючи пов’язані відео та іншу вбудовану системну інформацію в реальному часі. 

 

Простота налаштування та обслуговування

HikCentral Professional легко розгорнути та швидко налаштувати для безлічі проектів з одним додатком. Клієнти з мінімальними системними вимогами до процесора Intel i3-CPU та 8 ГБ оперативної пам’яті можуть запустити процедуру встановлення в один клік, що робить налаштування HCP легким. Наочно відображаються майстри керівництва операціями для підтримки користувачів у налаштуванні ключових програм. Крім того, візуалізовані інформаційні панелі моніторингу стану здоров’я забезпечують більш цілеспрямоване та ефективне ІТ-обслуговування.