Hikvision AE-DN2016-F3 –
автореєстратор, який …

Hikvision AE-DN2016-F3 –  автореєстратор, який можна  носити в кишені

Написанню цього огляду сприяли відразу два чинники: наш колега купив машину, з чим його вітаємо. А ми отримали в руки для тестування нову “іграшку” Hikvision. Знайомтеся, автореєстратор Hikvision AE-DN2016-F3.

 Функціонал

Автореєстратор Hikvision AE-DN2016-F3 оснащений ширококутним об’єктивом (135 ° по діагоналі), слотом для карти пам’яті до 128 Гб і Wi-Fi для підключення з телефону.

У комплекті вкладиш з QR-кодом, який відправить вас прямо в App Store або Google Play. За допомогою завантаженої на смартфон програми можна переглядати відео онлайн (корисно для виставлення кута огляду), підключатися до реєстратора по Wi-Fi, налаштовувати його і завантажувати записи.

Автоматично увімкнена функція перезапису (старі записи видаляються, щоб звільнити місце для нових), але її можна відімкнути. Є аудіозапис, який також відмикається. Комусь важливо не стати жертвою свавілля співробітників правоохоронних органів, а хтось вголос нервує за кермом і не хоче записувати звук.

Зручність

Основний плюс – зручність використання. Сьогодні ви навряд чи зустрінете водія, який залишить автореєстратор в машині, деякі забирають навіть магнітолу. Цей реєстратор дуже легко знімати і закріплювати назад. У Hikvision AE-DN2016-F3 є зручний магнітний тримач між кріпленням і самим реєстратором, завдяки чому пристрій можна з легкістю відкріпити і заховати в рюкзак, дамську сумочку ба навіть в кишеню куртки.

Ще кілька слів про живлення. Автореєстратор Hikvision AE-DN2016-F3 заряджається від прикурювача, виробник подбав про це, укомплектувавши девайс перехідником з двома USB-виходами. Шнур живлення можна підвести як до реєстратора (і забирати разом з ним), так і до липучки (для нового під’єднання досить “примагнітити” реєстратор до кріплення).

1.  Перехідник для живлення від прикурювача.   

 2. Коробка з пристроєм і додатковими примочками.                                                                 3. Кріплення для реєстратора. Знизу  магнітні контакти.

Відеореєстратор разом з кріпленням ззаду.  Вихід під живлення, другий – у верхній частині “липучки”.

Маленький, спритний, зручний, чорний. Що ще потрібно для щастя і безпеки? Дочекатися, коли Hikvision AE-DN2016-F3 оселиться в салоні вашого автомобіля.

Для більш детального ознайомлення переходьте за посиланням ( тисніть тут)