Hikvision демонструє …

Hikvision демонструє інноваційні рішення для спільних партнерів на Тижні роздрібної торгівлі в Парижі

Hikvision буде брати участь у Тижні роздрібної торгівлі в  Парижі , який проходитиме у паризькому виставковому центрі Porte de Versailles з 28 по 30 вересня 2021 року. Hikvision демонструватиме свою безпеку та рішення бізнес-аналітики для торгових приміщень у співпраці з технологічними партнерами iRetailCheck, Technis, Veesion та Weshop. 

Роздрібні торговці регулярно втрачають час, гроші та душевний спокій через скорочення –  за консервативними оцінками щорічних збитків на європейському роздрібному ринку в середньому 35 мільярдів євро.  Рішення Hikvision дозволяють компаніям проводити точний маркетинговий аналіз, щоб вони могли приймати розумніші, якісніші та ефективніші бізнес-рішення. Рішення Hikvision служать для захисту роздрібного продавця, його співробітників та їх активів – лову крадіжок у режимі реального часу за допомогою передових технологій створення зображень. 

Hikvision з гордістю співпрацює з лідерами екосистеми безпеки роздрібної торгівлі для створення інтегрованих рішень, які ми будемо представляти на Тижні роздрібної торгівлі в Парижі. 

Рішення iRetailCheck зменшило усадку від незадекларованих предметів під час оформлення замовлення та вилучення крадіжок за допомогою глибокого навчання та аналізу відеоматеріалів у режимі реального часу, покращивши продуктивність та ефективність роботи магазину. 

Technis пропонує рішення для управління потоками клієнтів у режимі реального часу. Рішення дозволяє роздрібним торговцям знати та розуміти потік відвідувачів у магазині, надаючи інформацію про потоки клієнтів у режимі реального часу. 

Hikvision співпрацює з Veesion для створення інтегрованого рішення для виявлення та запобігання крадіжкам. Veesion – компанія розпізнавання жестів для роздрібної промисловості, яка аналізує жести на підозрілу поведінку, пов’язану з крадіжкою в магазинах. 

Weshop пропонує POS-систему з сенсорним екраном, що забезпечує інтегроване управління касиром, що дозволяє більш ефективно керувати запасами, статистикою продажів та управлінням клієнтами. Партнерство між Weshop та Hikvision полегшує роздрібним продавцям моніторинг у магазинах як у персональному магазині, так і в касі самообслуговування. 

Бездоганна інтеграція Hikvision з технологіями партнерів вирішує безліч проблем, з якими щодня стикаються роздрібні торговці. Ці інтегровані технології пропонують точні, інноваційні рішення таких питань, як запобігання та виявлення крадіжок, безпека POS та управління потоками клієнтів. Співпрацюючи з партнерами на ринку, Hikvision є лідером у провадженні інновацій у індустрії безпеки. 

 

Лоран Скетбон, керівник ключового облікового запису Hikvision France, каже: 

«Ми раді представити рішення Hikvision Business Intelligence для роздрібної торгівлі. Це дуже захоплюючий час у галузі – ми бачимо подальшу співпрацю з партнерами, які володіють ІТ, які зосереджені на високоспецифічних ринкових додатках, таких як підрахунок кадрів, точний маркетинг, цифрові вивіски та контроль потоку. 

 

Наші точні маркетингові рішення підтримуються модулями HikCentral Business Intelligence для підрахунку людей, управління чергами, картографування тепла тощо. Рішення для цифрових вивісок використовують дані прецизійної маркетингової аналітики для пропонування продуктів та рекламних акцій клієнтам, які входять до магазину. Рішення Hikvision допомагають роздрібним торговцям максимально використовувати потенціал своїх ресурсів».

Джерело інформації