Hikvision допоможе запустити новаторську …

Hikvision допоможе запустити новаторську ініціативу «Безпека за замовчуванням» і представити нові продукти і технології на IFSEC International 2019

Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень для відеоспостереження, допоможе запустити на IFSEC International 2019 новаторську ініціативу «Безпека за заaмовчуванням» і представить безліч своїх нових продуктів і технологічних розробок.

 

«Безпечний за замовчуванням» – це набір мінімальних вимог, який вперше надасть користувачам гарантію того, що продукти мережевого захисту для відео є максимально безпечними за замовчуванням. Британський комісар за спостереженнями Тоні Портер (Tony Porter) оголосить, що програма Secure by Default буде проводитися в рамках першого дня Національної камери спостереження, відкриття якого відбудеться в четвер 20 червня з 10:00 до 10:45 на арені IFSEC Key Note. Потім відразу ж слід група інтерв’ю Hikvision, де додатково обговорюється «Безпека за замовчуванням», в якій беруть участь Тоні Портер, детектив-констебль Патрік МакБарті, офіцер з кібербезпеки в регіональному відділі по боротьбі з організованою злочинністю в Уест-Мідлендсі, Джеремі Хокхем з Norbain і Гері Хармер з Hikvision.

 

На IFSEC International 2019 Hikvision представить безліч своїх останніх продуктів і технологічних розробок, в тому числі:

• рішення HikCentral

• серію глибокого навчання

• панорамну серію

• серію Turbo HD

• серію Pro і серію Ultra

• серію PTZ

• серію контролю доступу та інтерком Серія

• Рішення Smart Retail

• Рішення Smart City

• Рішення Smart Utilities

• Технологія DarkFighterX

Hikvision також представить свій новий портал Партнерської програми з технологій на виставці. Портал TPP призначений для об’єднання технологічних партнерів і системних інтеграторів з метою прискорення проектів, розширення співробітництва та стимулювання розробки більш інноваційних рішень для клієнтів. Він забезпечить списку партнерів, просте взаємодія з відділом інтеграції Hikvision, детальну технічну документацію, керування вбудованою відкритою програмою Hikvision (HEOP), включаючи управління ліцензіями, а також регулярні оновлення і розширені функціональні можливості.

 

Спеціаліст по охоронної сигналізації Pyronix, що входить до групи компаній Hikvision, буде присутній на стенді Hikvision під час IFSEC International. Pyronix представить нове доповнення до свого рішення для комплексного захисту периметра, додавши ще більш широкі функціональні можливості для додаткового душевного спокою і більшої кількості переваг при перепродажі і зберіганні для користувача.

 

Інші технологічні партнери Hikvision також будуть присутні на стенді Hikvision, в тому числі:

– Manything Pro продемонструє свою платформу для зберігання хмарного відео поза майданчиком і покаже, як легко додати хмара до установок камер Hikvision. Плани хмарного зберігання Manything Pro починаються з 3,19 фунтів стерлінгів на місяць, що дозволяє установників і інтеграторам збільшувати маржу і вводити новий постійний потік доходів для своїх підприємств.

– IPS Intelligent Video Analytics покаже п’ять аналітичних модулів на основі камери для HEOP. Вони дозволяють виявляти рух, вторгнення, саботаж і слоняніе в реальному часі всередині і поза приміщеннями.

– Seagate продемонструє Seagate® SkyHawk Health Management з вбудованим програмним забезпеченням, призначеним для моніторингу дисків на предмет запобігання втручанню і відновлення даних. Тепер інтегровано з прошивкою Hikvision NVR. Крім того, ви можете отримувати повідомлення з жорсткого диска SkyHawk безпосередньо в додаток Hik-Connect.

 

Відвідайте Hikvision під час IFSEC International 2019 на стенді IF1530. Зупиніться біля стенду для 15-хвилинних щоденних бесід з актуальних галузевих темами:

• 12.00: занурення в глибоку навчання

• 13:00: майстер-клас HikCentral

• 14:00: Pyronix забезпечує потужне зростання бізнесу

Посилання на офіційне джерело