Hikvision IVMS-5200. Професійне …

 Hikvision IVMS-5200. Професійне програмне забезпечення

31 березня 2015 Hikvision, світовий лідер в області обладнання відеоспостереження, оголошує про випуск свого програмного забезпечення професійного ПЗ – IVMS-5200. “Випуск IVMS – 5200 Professional показує прихильність Hikvision до забезпечення комплексних рішень безпеки для наших партнерів і клієнтів” – заявляє Кін Яо, міжнародний директор з маркетингу Hikvision. “До 1024 відеопристроїв можуть бути підключені до IVMS – 5200. ПЗ повністю підтримує всі продукти Hikvision, у тому числі цифрові відеореєстратори, аналогові відеореєстратори, камери, швидкісні поворотні роботизовані камери і продукти сторонніх виробників, які відповідають стандарту ONVIF. Це дозволить встановити будь-яку систему відеоспостереження, незалежно від розміру, складності та місця встановлення”.

 

IVMS-5200 – професійне програмне забезпечення для управління відео представляє повне, розумне, відкрите, просте у використанні і налаштуванні рішення для всіх користувачів. Програмне забезпечення можна легко налаштувати відповідно до бізнес-потреб різних сфер ринку. ПЗ містити модуль Transact і модуль Business Intelligence  у цілях ефективнішого задоволення потреб різних сфер діяльності, наприклад розпізнавання номерних знаків транспортних засобів та модуль контролю доступу для управління будівельними процесами. Також багато інших модулів планується додати у майбутньому.

Роздрібний сектор може отримати вигоду з повністю інтегрованої системи POS, яка дозволяє користувачам об’єднати відео і операційні дані, щоб допомогти запобігти втратам інформації та надати докази у разі виникнення суперечок з клієнтами. Роздрібні магазини і супермаркети також можуть скористатися передовими функціями відеоаналітики, такими як розпізнавання облич і підрахунок кількості відвідувачів, щоб відстежувати потік клієнтів, купівельні переваги і продуктивність співробітників. IVMS-5200 Professional генерує безліч графічних звітів для бізнес-аналітики та підвищення ефективності управління. IVMS -5200 Professional повністю підтримує інтелектуальні функції продуктів Hikvision, в тому числі розумний пошук, відтворення, смарт-виявлення, підрахунок, інтерактивні карти і багато іншого, що забезпечує ефективність управління, дозволяючи користувачам легко знайти конкретне відео або підозрілу мету, та ін.

IVMS – 5200 Professional інтегрується з усіма типами сучасного обладнання для систем відеоспостереження, а також легко з’єднує з різними додатками безпеки і бізнес-системами. Це повністю забезпечує гнучкість для клієнтів з великими експлуатаційними можливостями та дає майже безмежні можливості. ПЗ дозволяє операторам повністю налаштувати свою власну систему безпеки, спеціально налаштовану для задоволення індивідуальних потреб кожного проекту. За допомогою всього лише кількох кліків миші, користувачі можуть легко встановити програмне забезпечення і уникнути трудомістких завдань, таких як додаткове навчання персоналу. IVMS -5200 Professional також здатна вирішити можливий збій системи швидким автоматичним виявленням та відновленням системи. Ця здатність дозволяє скоротити час обслуговування і захищає інвестиції користувачів.

“Я дуже радий повідомити про нові можливості, які програмне забезпечення дає нашим клієнтам. Чи то встановлення нової системи, чи то розширення теперішньої – професійне ПЗ забезпечує повне закінчене рішення, більш плавну інтеграцію компонентів системи, і чудовий користувальницький інтерфейс для наших клієнтів по всьому світу”, – заявляє Кін Яо.