Hikvision на сторожі грандіозного торгового центру …

 Hikvision на сторожі грандіозного торгового центру в Ісламабаді

“Centaurus” являє собою величезний архітектурний комплекс, розроблений і побудований британською архітектурною фірмою WS Atkins. Три вежі комплексу, у 41 поверх кожна, включають корпоративні офіси, житлові апартаменти і п’ятизірковий готель, а на першому поверсі їх об’єднує розкішний торговий центр. Розробкою дизайну інтер’єру житлового комплексу і торгового центру займалася турецька фірма ODEION-Turkey. Орієнтовна вартість всього проекту склала 350 млн. доларів США.

Громадські місця, а особливо ті, які у день відвідують тисячі людей, являють собою зони підвищеного ризику. Керівництво “Centaurus” має докладати усіх необхідних зусиль для створення безпечних умов для відвідувачів центру.

Забезпечення безпеки покупців

Для створення комплекcної системи безпеки адміністрація торгового центру найняла ісламабадське агентство відеоспостереження “Digital Links”. Служба безпеки центру регулярно стикалася з засмічення сходів і аварійних виходів, також серйозною проблемою були магазинні злодії і кишенькові злодії, що ховалися на сходах. Їх виявляли на наступний день під час перегляду записів з камер, але на той час це було вже марно. Нова система повинна забезпечувати спостереження у реальному часі за основним залом і всіма виходами з торгового центру, а також давати можливість подачі сигналу тривоги. Камери Hikvision були встановлені в усіх ключових місцях центру і на прилеглих до нього територіях.

Проектний керівник Хурам Чохан з Digital Links каже: “Розроблений нами проект передбачав встановлення 400 3-мегапіксельних циліндричних камер з ІЧ-підсвічуванням Hikvision DS-2CD2032-Iі 80 3-мегапіксельних кубічних мережевих камер з ІЧ-підсвічуванням DS-2CD2432F-IW. Відео з мережевих камер передається на всі 64-канальні мережеві відеореєстратори. А управління всією системою ведеться за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення Hikvision iVMS-5200 “.

Ефективне відеоспостереження у реальному часі

“Завдяки комбінації камер, мережевих відеореєстраторів та відповідного програмного забезпечення оператори служби безпеки мають можливість ефективного спостереження за торговим центром. Програмний комплекс iVMS-5200 являє собою надійний інструмент екстреного оповіщення, що дозволяє операторам швидко реагувати на події і працювати з ділянками потенційного ризику, – говорить Чохан. – Управління всією системою відеоспостереження проводиться в операторській, звідки оператори можуть стежити, наприклад, за доступністю в’їздів для аварійного транспорту та, у разі необхідності, направляти до них людей для відновлення доступу “.

Такі функції системи як виявлення руху, проникнення і перетин кордонів сприяли більш успішному затриманню злодіїв і вирішення проблеми засмічення сходів. Окрім “живої” трансляції відео зі всіх 480 камер ведеться запис.

64-канальні мережеві відеореєстратори DS-9664NI-ST здатні створювати запис з роздільною здатністю до 6 мегапікселів, а максимальна роздільна здатність виведеного через HDMI- і VGA-порти відео – 1920х1080 пікселів. Вони підтримують до восьми підключень SATA і управління групами і виділеним дисковим простором, що забезпечує тривалий і надійний запис відео.