Hikvision на виставці 2018 Security China: …

 Hikvision на виставці 2018 Security  China: новітні розробки для  хмарних додатків

Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень для відеоспостереження, продемонстрував новітні продукти та технології AI на виставці 2018 Security China. У виставці взяли участь понад 1 000 організацій, що залучали різноманітну аудиторію глобальних дистриб’юторів, інтеграторів, фахівців в області ІТ і кінцевих споживачів для обговорення AI.
На виставці Hikvision оголосила про випуск на китайський ринок власної інфраструктури AI Cloud, включаючи додатки для обслуговування AI. Hikvision тісно співпрацює з партнерами з усіх аспектів діяльності системи в мережевій інфраструктурі AI Cloud, платформ та інтерфейсів додатків.

Серед виставкових новинок Hikvision:

– 3D-камера з можливістю 3D-моделювання обличчя, здатна запобігти підміні зображення фотографією або відеомаскою, а також поліпшити порівняння рис обличчя у бічній площині;

– демомодель 64-мегапіксельної камери PanoVu, що використовує інтегрований дизайн і здатна робити панорамні зображення за допомогою восьми датчиків для спостереження на 360 °, а також одночасні панорамні та великомасштабні знімки;

– тепловізорна камера з навчанням для ефективного виявлення пожежі, алгоритмами аналізу поведінки та точного вимірювання температури.

Hikvision показала інтелектуальні рішення для громадської безпеки та комерційних додатків – безпечні міста, інтелектуальні транспортні системи (ITS) й інтелектуальну роздрібну торгівлю з більш ніж 20 інтелектуальними рішеннями для конкретних сценаріїв. Одним із прикладів стало рішення ITS, яке здатне аналізувати відеопотоки, вивчати поведінку трафіку і підтримувати управління потоком трафіку, перевантаженнями та інцидентами.