Hikvision на виставці безпеки …

Hikvision на виставці безпеки MIPS-2015

З 13 по 16 квітня у Москві (ВДНГ (ВВЦ), павільйон №75) проходить виставка, присвячена безпеці  та протипожежному захисту – MIPS 2015. MIPS проходить вже понад двадцять років і за цей час отримала високе визнання серед фахівців в області безпеки. Щодо минулого року, до числа учасників додалося близько ста нових фірм. У виставці MIPS 2015 братимуть участь понад п’ять сотень фірм з більш ніж двадцяти країн. Показувати результати своїх промислових досліджень будуть в таких відділах: охоронне відеоспостереження, пожежна безпека, охорона праці, аварійно-рятувальне обладнання, охорона периметра.

Згідно з деякими припущеннями, до 2020 року число підключених до мережі пристроїв здатне досягти 50 мільярдів. Величезний інтерес буде звернений на системи охорони для здійснення проекту «Розумне місто» – формування загального муніципального інформаційного простору, для інтеграції різних сфер діяльності міста. В даний час основним напрямком ринку безпеки фахівці вважають інтелектуалізацію безпеки. Головні розробники систем відеоспостереження у своєму розвитку тримають курс на концепцію об’єднання в інтелектуальні міста будівель і транспорту, з’єднаних один з одним хмарними серверами.

На виставці представлені державні корпоративні експозиції представників Китаю і Тайваню, у тому числі продукція найбільшого у світі постачальника устаткування для відеоспостереження Hikvision, на яке можна подивитися в холі A на стенді 201. Не проходьте повз.