Hikvision надає камери високої …

Hikvision надає камери високої роздільної здатності Московському зоопарку для спостереження за пандою

Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень в області відеоспостереження, має честь спонсорувати 20 камер в Московському зоопарку для спостереження і дослідження гігантських панд. Церемонія пожертвування відбулася в Московському зоопарку 21 листопада. Директор Московського зоопарку Світлана Акулова і президент Hikvision Russia & CIS Libbo Feng взяли участь в прес-конференції і відвідали панд.

 

 

Шість місяців тому Діндінг і Руї приїхали в Московський зоопарк з Китаю. В даний час вони дуже добре ростуть і повністю пристосувалися до нового будинку тут. Вони не тільки отримали турботу від заводчиків, а й завоювали любов тисяч росіян. Велика кількість відвідувачів приходять, щоб побачити панд кожен день. Для зручності любителів панд, Московський зоопарк також запустив онлайн-трансляцію перегляду панд.

 

«Аудиторія онлайн-трансляції, запущеної в липні, налічує майже мільйон чоловік, і з кожним днем кількість переглядів зростає. Однак попередні камери, встановлені в павільйоні, не могли забезпечити відео високої роздільної здатності і кольорове зображення вночі. Сьогодні, завдяки нашим колегам з Hikvision, така можливість є. Ми вже замінили деякі старі камери на сучасні, і тепер не тільки відвідувачі Московського зоопарку, а й інтернет-аудиторія з усього світу можуть дивитися наших чудових дітей, Руї і Діндінга, навіть вночі. Ми дякуємо нашим китайських партнерам за цю можливість», Коментує Світлана Акулова.

 

За її словами, нові камери також дозволять зоологам спостерігати панд вночі і реєструвати будь-які зміни в їх поведінці, що має велике значення для дослідження, збереження і розмноження цього унікального виду. 

 

 

Як частина церемонії пожертвування, огляд панд заводчиком був зафіксований новими камерами для прямої трансляції. Люди з усього світу могли бачити, як Руї комічно підіймається на ваги, виставляє зуби на огляд і без страху простягає ногу, щоб підготуватися до взяття крові – всі чудові знімки також доступні онлайн.

 «Гігантські панди – дуже доброзичливі і миролюбні тварини, і вони є одним з головних символів Китаю і часто асоціюються з довірою, ніжністю та гармонією. Hikvision прагне розвивати ці цінності в нашому бізнесі. Разом з постачальником хмарних послуг Trassir, який допомагає організувати трансляцію, ми раді, що велика кількість людей мають можливість познайомитися з пандами Ruyi і Dingding і що ми можемо допомогти забезпечити їх захист за допомогою наших провідних в галузі технологій ”, сказав Ліббі Фенг.

 Варто відзначити, що до складу встановлених камер входить найсучасніша камера ColorVu.Завдяки своїй інноваційній технології любителі панди з усього світу зможуть спостерігати за тваринами в режимі онлайн з високою роздільною здатністю і кольором 24 години на добу! Тепер відвідувачі можуть навіть більше дізнатися про нічні заходи панди.

 Hikvision прагне захищати навколишнє середовище і активно підтримує міжнародні проекти та ініціативи щодо захисту рідкісних тварин. Hikvision використовує інноваційні продукти і рішення для підтримки екологічних досліджень і екологічних ініціатив, багатого біорізноманіття. В цьому році в Амурській області камери Hikvision були встановлені в гніздах східних лелек,одного з найрідкісніших птахів на Далекому Сході Росії. За допомогою камер орнітологи і онлайн-аудиторія стали свідками народження 14 лелек і того моменту, коли вони зробили свій перший політ. 

Посилання на офіційне джерело