Hikvision обслуговує новітній …

 Hikvision обслуговує новітній дослідницький комплекс судової медицини у Канаді

Абсолютно новий комплекс судово-медичної експертизи Coroner’s Complex в Торонто (Канада), відкритий у вересні 2013 року, є найбільшим зі свого класу в Канаді та одним з трьох найбільших у світі.

Комплекс призначений для вирішення питань щодо тем біології, токсикології, хімії, вогнепальної зброї, юриспруденції, фотоаналізу, електроніки ін. Центр містити безліч лабораторій, дослідних відсіків, а також ізоляційних камер класу люкс. Персонал високого рівня займається дослідженням поліпшення реагування у надзвичайних ситуаціях, зменшення смертності під час аварій авіакомпаній, експертизи безпеки транспортних засобів, балістичних об’єктів, зброї тощо.

Для захисту вчених, дослідників, екзаменаторів та адміністративного персоналу комплексу, а також самих засобів центру, були використані технології та обладнання безпеки Hikvision. При виборі постачальника обладнання безпеки для комплексу, перевага Hikvision полягала в тому, що пройшовши тестування на всіх рівнях, якість систем спостереження не тільки відповідало специфікаціям проекту, але у багатьох випадках перевершувала їх.

Питання якості має першорядне значення для уряду Онтаріо, а також для його реальних акціонерів – широкої громадськості, яка в кінцевому підсумку буде платити за частину цього об’єкта з їхніх податків. Таким чином, фінансова відповідальність є реальною проблемою для всіх учасників – від інфраструктури до Marcomm Systems Group. Кінцева мета полягає у наданні технології високого рівня за конкурентоздатною ціною.