Hikvision оголошує про дебют у …

Hikvision оголошує про дебют у веб-камері

1 червня 2021 р. – компанія Hikvision, постачальник рішень IoT, основною компетенцією якої є відео, сьогодні оголосила про випуск своїх абсолютно нових продуктів веб-камер на світовий ринок. На сьогоднішній день сімейство продуктів складається з чотирьох різних серій – Ultra, Pro, Live та Value – розроблених для різних сценаріїв та груп користувачів та із спеціальними наборами функцій. 

 За даними галузевих аналітичних фірм, очікується, що у найближчі роки світовий ринок прямих трансляцій суттєво зростатиме. Збільшення потокового передавання відео серед громадян та бізнесу у всіх вертикалях стане головним двигуном зростання ринку, оскільки творці вмісту урізноманітнюють свої матеріали та діяльність та зв’язуються з аудиторією по-новому. Крім того, повні та часткові блокування під час кризи COVID-19 також позитивно вплинули на індустрію прямих трансляцій. 

 Для забезпечення захоплюючих відеоконференцій та потокового передавання користувачам потрібні веб-камери, які забезпечують зображення з високою роздільною здатністю та чудову якість звуку в різних сценаріях. Для задоволення цієї потреби Hikvision розробив та розробив нову лінійку веб-камер .

 Веб-камери для різних програм та сценаріїв

 Веб-камери Hikvision Ultra та Pro для віддалених конференцій 

 Ультра серії Hikvision веб – камер , спеціально призначені для віддалених конференцій. Основною подією цієї серії є можливість управління PTZ, яке пропонує 5-кратне оптичне збільшення. Це означає, що користувачі можуть бачити презентації та обговорення на засіданнях, не напружуючи погляд. Крім того, PTZ-контроль дозволяє користувачам рухатись на 330 °, допомагаючи легко регулювати кут огляду, не пропускаючи нічого.

 Нова лінійка веб-камер Hikvision також включає веб-камери Pro для віддалених конференцій. Вони ідеально підходять для бізнес-професіоналів, пропонуючи видатний, захоплюючий звук та відео, з елегантним дизайном та елегантним анодованим покриттям. Веб-камери Pro пропонують функцію автоматичного фокусування та вбудований подвійний мікрофон, що гарантує, що аудіо та відео завжди будуть кристально чистими під час презентацій, конференцій або групових дискусій.

Веб-камери Hikvision Live для прямої трансляції

 Серія веб-камер Hikvision Live у формі куба призначена для прямих трансляцій, електронної комерції та ігрових додатків. Наприклад, якщо продукт представлений у режимі реального часу, вигляд веб-камери можна змінити – як горизонтально, так і вертикально – завдяки магнітним кріпленням на всіх чотирьох сторонах корпусу.

 Ці веб-камери також пропонують Sharp Auto Focus, що забезпечує чітке зображення людей та предметів у будь-який час. Важливо те, що функція веб-камер “додатковий світлодіодний індикатор” дозволяє користувачам регулювати яскравість відповідно до навколишнього середовища.

Веб-камери Hikvision Value для онлайн-освіти

 Серія Hikvision Value – це наш асортимент веб-камер початкового рівня. Вони мають компактний дизайн, що робить їх ідеальними для онлайн-освітніх додатків, які з’єднують шкільних вчителів та учнів.

 Веб-камера має вбудований мікрофон, який включає удосконалені алгоритми зменшення шуму та покращення якості звуку. Ширококутний об’єктив забезпечує максимальне покриття, не спотворюючи зображення. Це особливо корисно для вчителів, які проводять уроки в класі, де і вчителя, і дошку, або настінний екран можна чітко розглянути в одному кадрі.

Простий та гнучкий монтаж

 Всі веб-камери Hikvision не містять драйверів, пропонуючи установку «plug-and-play» через стандартний інтерфейс USB. Це дозволяє користувачам розпочати конференцію або трансляцію за лічені секунди. 

 Усі веб-камери Hikvision також можна гнучко встановлювати на обладнанні користувачів, на столах, ноутбуках, моніторах або штативах. 

 

Що важливо, веб-камери Hikvision обладнані спеціальним клієнтським програмним забезпеченням на базі ПК, яке називається HIKIN. Користувачі можуть використовувати це програмне забезпечення для попереднього перегляду відео та налаштування параметрів зображення та звуку. Варто відзначити, що веб-камери можна використовувати з усіма провідними сторонніми платформами для проведення конференцій, параметри відео яких налаштовані за допомогою простого меню.