Hikvision оголошує про інтеграцію …

Hikvision оголошує про інтеграцію HikCentral і  Nedap AEOS Access Control Solution

Hikvision, постачальник рішень IoT з відео в якості основної компетенції, оголосив про інтеграцію своєї платформи відеоспостереження HikCentral з рішенням Nedap AEOS Access Control Solution для забезпечення єдиної платформи операцій для користувачів, які обслуговують системи Hikvision і Nedap. .

Інтеграція через Nedap AEOS Connector забезпечує інформацію про події, сигнали тривоги і синхронізацію особистих даних для управління доступом і подіями вторгнення між обладнанням, підключеним до AEOS, і HikCentral. Ця інтеграція дозволяє операторам керувати дверима, детекторами і зонами вторгнення, а також візуально перевіряти і обробляти сигнали тривоги в HikCentral Clients.

«Завдяки інтеграції співробітники служби безпеки можуть значно поліпшити свою ситуаційну обізнаність і контроль на великих об’єктах», – сказав Йенс Бертельсен, менеджер Hikvision по глобальному партнерському альянсу. «Інтеграція використовує фреймворк Hikvision Optimus для забезпечення тривалого терміну служби встановлення. Це також робить майбутні оновлення обох систем безпроблемними і простими – без шкоди для безперервної роботи».

«Я дуже пишаюся тим, що Hikvision бере участь в нашій програмі технологічних партнерів. Hikvision пропустила напівзаходи і створила дуже повну інтеграцію як для контролю доступу, так і для частини вторгнень», – сказав Уеслі Кігстра, менеджер по інтеграції в Nedap. «Скріплення подій і сигналів тривоги з HikCentral створює єдине платформенне рішення для візуалізації стану системи безпеки з відповідними відеозаписами. Крім візуалізації системи, користувачі також можуть її контролювати. Відкривають вони двері або зачиняють її, або дистанційно ставлять на охорону, або знімають з охорони зону вторгнення».

Конектор Nedap AEOS Connector розроблений в рамках останньої Hikvision Optimus платформи, яка дозволяє системним інтеграторам легко адаптувати інтеграцію до потреб окремих клієнтів, створюючи відповідні робочі процеси і протоколи перетворення подій в дію. Це засновано на дуже інтуїтивно зрозумілому і простому у використанні графічному інтерфейсі, що не вимагає програмування.

Конектор Optimus і Nedap AEOS доступний для HikCentral версії 1.6 і AEOS версії 2019.1.5 і вже готовий до розгортання.