Hikvision оголошує про інтеграцію …

Hikvision оголошує про інтеграцію Hik-ProConnect із програмним забезпеченням Sentinel

Hikvision, постачальник рішень IoT, основна компетенція якого – відео, оголосила про співпрацю з Monitor Computer Systems, Ltd. з метою інтеграції своєї системи Hik-ProConnect із програмним забезпеченням Sentinel. Ця комбінація забезпечує зручний спосіб для центрів прийому тривог (ARC) та системних інтеграторів для встановлення та експлуатації пристроїв безпеки Hikvision в системах Sentinel.

 

Зі сполученням, системні інтегратори можуть легко підключатися, переглядати і управляти камерами Hikvision, NVR  і сигналізації панелі в Сентінел через хмарний сервіс Hik-ProConnect. Багатьма функціями, такими як перегляд у реальному часі, відтворення та сповіщення про події, також можна безпосередньо керувати в Sentinel. 

 

Інтеграція миттєво забезпечує широку підтримку всіх сумісних продуктів Hik-Connect у Sentinel, ARC та системні інтегратори можуть бути впевнені у сумісності як із поточними, так і з майбутніми продуктами Hikvision у Sentinel. 

 

Спираючись на захищену архітектуру Hik-ProConnect та Hik-Connect, ARC та системні інтегратори дозволять уникнути громіздких налаштувань мережі, таких як складна конфігурація або створення тунелів VPN; вони також уникатимуть піддавати клієнтські мережі непотрібним ризикам безпеки, оскільки трафік відео та даних ініціюється зсередини. 

 

«Ми раді бачити інтеграцію Hik-ProConnect із Sentinel, оскільки вона забезпечує легку та безперебійну установку та експлуатацію продуктів Hikvision у Sentinel. Часи, коли вам доводилося мати справу з різними прошивками на рівні пристроїв, розробками SDK та підтримкою, минули. Інсталятори та ARC гарантують спокій при виборі комбінації Sentinel та Hik-ProConnect », – говорить Соєр Тао, менеджер з технологічних партнерів з Hikvision UK.

 

 

“Завдяки інтеграції Hik-ProConnect ми за один раз забезпечуємо надзвичайно широку та надійну підтримку продуктів Hikvision. Завдяки інтеграції наші клієнти – центри прийому сигналізації – матимуть більш ефективну реєстрацію для встановлення», – додав Джейсон Вільямс, директор з розвитку Monitor Computer Systems.