Hikvision оголошує …

Hikvision оголошує про технологічне партнерство з Yeastar для інтеграції відеодомофона на базі IP

Hikvision, оголосила про нове технологічне партнерство з Yeastar для інтеграції відеодомофона на базі IP. Інтеграція забезпечує зручне рішення для клієнтів малих і середніх підприємств (МСП) для віддаленого контролю і управління своїми системами внутрішнього зв’язку, а також для зв’язку з відвідувачами.

Для клієнтів малого та середнього бізнесу, коли співробітники відсутні в офісі, вітати відвідувачів практично неможливо. Але інтеграція відеодомофона Hikvision з системою IP-АТС Yeastar дозволяє клієнтам легко і віддалено спілкуватися з відвідувачами. Навіть адміністратор, який не перебуває на робочому місці, не пропустить відвідувачів компанії, оскільки інтеграція надає малим і середнім підприємствам візуалізоване управління викликами, відеозв’язок і можливість підключення в будь-якому місці і в будь-який час – через веб-браузери, мобільні пристрої та настільні комп’ютери. 

Завдяки інтеграції клієнти малого та середнього бізнесу можуть:

 

  –Дивитися, хто стоїть біля вхідних дверей, і відповідати звідки завгодно

-Легко розмовляти по IP-відеотелефону і навіть відкривати двері

-Автоматично переадресовувати дзвінки, ініційовані з домофона, на мобільний номер

-Уникати дорогих і окремих серверів підкачки – вбудована система підкачки PBX легко передає широкомовні повідомлення з пристроїв, які вважають за краще клієнти (IP-телефон, мобільний телефон або ПК)

 

 «Ми раді оголосити про партнерство з Yeastar, яке розширить сферу застосування рішення Hikvision для внутрішнього зв’язку і створить велику цінність для наших клієнтів. Більш широке співробітництво в галузі приносить користь ринку завдяки більшій різноманітності і функціональності. Hikvision буде продовжувати відкриватися і працювати в тісній співпраці з технологічними партнерами для створення міцної і взаємовигідної екосистеми», – говорить Адлер Ву, менеджер по глобальному альянсу технологічних партнерів Hikvision.

 

«Hikvision має підтверджений досвід надання високоякісних IP-рішень для внутрішнього зв’язку, і ми раді тепер називати їх офіційним технологічним партнером Yeastar. Завдяки Yeastar і Hikvision наші спільні клієнти можуть скористатися перевагами лідируючої на ринку нагороди. – чудовою телефонною системою для бізнесу, а також вигоду від інтегрованого рішення PBX-Intercom, яке підвищує продуктивність, оптимізує операції і скорочує накладні витрати», – додає принц Цай, віце-президент Yeastar. 

 

Джерело інформації