Hikvision оголосили інтеграцію …

Hikvision оголосили інтеграцію  Turbo HD з Milestone  XProtect Device Pack 8.9

6 січня 2017 року компанія Hikvision, провідний світовий постачальник у галузі інноваційних продуктів відеоспостереження та рішень для них, оголосила про інтеграцію сімейства аналогових рішень Turbo HD з ПО XProtect Device Pack 8.9 VMS від Milestone.

У результаті роботи з Milestone аналогові Full HD-кодери Hikvision серії DS-6700HQHI-SATA можуть бути повністю інтегровані у програмне забезпечення Milestone, відкриту платформу мережевого управління відео Xprotect (VMS). У той самий час кодери Hikvision підтримують стандарт передачі сигналу HDTVI, а це значить, що весь діапазон камер Hikvision Turbo HD може підтримувати інтегровану систему, керовану Milestone й на основі Hikvision.

“Hikvision Turbo HD – один з аналогових Full HD кодерів, який будуть інтегрувати у програмне забезпечення VMS від Milestone”, – говорить Дженс Бірзельсен (Jens Berthelsen), менеджер з партнерських об’єднань Hikvision. “Це важливий крок для клієнтів Milestone, які тепер отримають підтримку пристроїв Turbo HD та їх функціоналу, щоб максимально підвищити продуктивність своїх систем безпеки”.

Поруч з новинами про підтримку Milestone XProtect Device Pack 8.9, у січні 2017 року Hikvision представить розширене сімейство Turbo HD, яке буде містити повний спектр аналогових камер Hikvision з роздільною здатністю до 5MP, передачею на довші відстані та збільшенням потужності сигналу.

 

Про компанію Milestone Systems

Milestone Systems – світовий лідер в області програмного забезпечення на відкритій платформі для управління IP-відео. Компанія заснована у 1998 році й тепер працює як самостійна компанія в Canon Group. Технологія Milestone проста у керуванні, надійна та перевірена тисячма користувачами. Рішення Milestone продаються більш ніж у 100 країнах світу й допомагають організаціям керувати ризиками, захищати людей та майно, оптимізувати процеси і скорочувати витрати.