Hikvision отримала сертифікат ISO 28000: …

Hikvision отримала сертифікат ISO 28000:  2007 року на систему управління  безпекою постачань

Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень в області безпеки, оголошує про сертифікацію ISO 28000: 2007, що свідчить про подальше посилення забезпечення безпеки ланцюга постачань компанії. 

Стандарт системи управління безпекою постачань ISO 28000 був розроблений для задоволення потреб підприємств в стандартизації управління безпекою ланцюжків постачань з метою підвищення загальної ефективності постачань. Стандарт заснований на операційній моделі Plan-Do-Check-Action (PDCA) для визначення ризиків, здійснення контролю і зниження ризиків для усунення потенційних загроз безпеки в ланцюжку постачань. 

Hikvision створила систему управління безпекою ланцюжка постачань, яка охоплює процеси, пов’язані з потребами клієнтів, проектуванням і розробкою, виробництвом, доставкою послуг і транспортуванням, з акцентом на капітальну безпеку, фінансову безпеку, безпеку логістики, безпеку виробництва, безпеку персоналу та безпеку об’єкта. 

Компанія продовжить приділяти особливу увагу вдосконаленню практики управління ланцюгами постачань для подальшого підвищення якості продукції, задоволеності клієнтів, стійкості і соціальної значущості.