Hikvision отримав престижну …

 Hikvision отримав престижну нагороду за інноваційні досягнення в 2019 році на Міжнародному конкурсі Detektor

Компанія Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів і рішень для забезпечення безпеки відео, була удостоєна нагороди за інноваційні досягнення за тепловізійну і оптичну мережеву турель-камеру на міжнародній виставці Detektor International Awards в Швеції в 2019 році.

Приз знаходиться в категорії Alarm & Detection. Що стосується камери Hikvision, журі заявило: «Завдяки поєднанню інтелектуальної аналітики, теплових і оптичних технологій Hikvision успішно пропонує вражаюче рішення для раннього виявлення та оптимальної продуктивності».

Марсель Віхманн, менеджер по термальним продуктам Hikvision Europe, був присутній на церемонії нагородження. Він сказав: «Hikvision радий отримати цю нагороду. Наша інноваційна теплова і оптична мережева турель-камера була запущена в липні, щоб дати можливість командам безпеки зупинити пожежу до того, як він почнеться. Крім того, камера з таким вдосконаленим виявленням пожежі – це дуже рентабельно. Ми раді, що наш продукт був настільки добре визнаний в індустрії безпеки ».

Зазначена нагородами камера Hikvision DS-2TD1217-2 / V1 забезпечує швидке виявлення пожежі в приміщенні з допомогою двухспектрової технології, яка захоплює зображення з використанням як теплового випромінювання, так і видимого світла. Завдяки спільному відображенню оптичних і теплових зображень за допомогою об’єднання зображень або «картинка в картинці» камера допомагає персоналу служби безпеки швидко визначити джерело пожежі. Важливо відзначити, що камера також видає сигнал тривоги, коли температура піднімається вище встановленого користувачем межі, що потенційно дозволяє персоналу запобігти займання або пожежа.

Крім того, камера містить вбудований графічний процесор для запуску алгоритму глибокого навчання Hikvision,щоб підтримувати моніторинг в приміщенні і розширене виявлення вторгнень.

Обладнана для подвійного режиму роботи – як виявлення пожежі, так і виявлення вторгнення – ця камера настійно рекомендується для внутрішніх рішень, особливо в таких сценаріях застосування, як склади, музеї, центри обробки даних і офіси.

 Про Міжнародний конкурс «Детектор»

 У 2019 виповнюється 20 років з дня вручення перших нагород Detektor International, який були заснований галузевим журналом безпеки Detektor International в 1999 році. Метою цих нагород є визнання і відзначення видатних інновацій, що сприяють розвитку індустрії безпеки.

Цього року церемонія нагородження відбулася 19 листопада на банкеті індустрії безпеки Стокгольмської міжнародної ярмарки в зв’язку з семінаром і виставкою SECTECH в Швеції.

Посилання на офіційне джерело