Hikvision отримує кредит на 3.1 мільярда …

 Hikvision отримує кредит на 3.1 мільярда доларів. Безпілотний літальний апарат Hikvision був представлений на виставці у Китаї

Днями китайський державний банк China Development Bank надав компанії Hikvision кредитну лінію у розмірі 3.1 мільярди доларів.

Для отримання фінансування необхідного для постійного зростання, компанії вдаються до безлічі різних прийомів, і в цьому сенсі хід Hikvision не є несподіванкою. З огляду на те, якими темпами компанія розвивається в Китаї і світі, не дивно, що вони займалися створенням нових механізмів фінансування.

Але що дивно, то це його обсяг. Щоб допомогти вам краще уявити, що таке 3.1 мільярди доларів, варто згадати, що, наприклад, Axis дісталася Canon за 2.8 мільярди, і за розвитком цієї угоди стежила тоді вся індустрія. Сьогодні ж всі карти для здійснення великих кроків – у Hikvision.

“Компанія націлена на зростання у світовому масштабі, – заявив Алекс Аснович, керівник відділу маркетингу Hikvision USA. – Що стосується Північної Америки, то влітку 2016 року у Лос-Анджелесі у нас відкривається новий головний офіс. У Майямі створені відділення для роботи з Південною Америкою . Крім того, нещодавно ми відкрили штаб-квартиру у Канаді, у місті Монреаль, а також центр двомовної технічної підтримки, в якому жителі Канади зможуть отримати потрібну інформацію як англійською, так і французькою мовою “.

НДДКР Hikvision

НДДКР (науково-дослідні і дослідно-конструкторські розробки) відіграють важливу роль в діяльності компанії. У них задіяно понад 5400 інженерів, включаючи 2000 розробників програмного забезпечення. На даний момент ведеться будівництво нового 28-поверхового будинку, який доповнить дві наявні вежі у Ханчжоу. Після завершення будівництва у 2018 році значна частина будівлі буде відведена під розміщення команди НДДКР. У компанії вважають, що основними областями інтересу їх НДДКР є штучний інтелект, робота з великими даними і хмарні технології.

“Крім іншого, серед найближчих наших планів – розвиток підрозділу НДДКР в Північній Америці. – заявив Аснович. – У 2016 році відкривається центр в Європі, у будівлі, що належить компанії, у цьому ж році ми розширюємо наші представництва й на інших континентах”.

Перехід у нові сегменти ринку

Кредитні кошти дозволять зробити вкладення у розвитку таких областей як робототехніка, машинний зір і безпілотні літальні апарати. Першим свідченням інтересу у цих областях може служити представлений на нещодавній у Шеньчжені виставці China Public Security Expo фірмовий дрон Hikvision (доступний для покупки у Китаї).

Дрони – один із напрямів, що цікавлять компанію.

Чи планує Hikvision здійснювати поглинання?

“Завдяки отриманій кредитній лінії, у разі появи зручної нагоди, ми зможемо нею скористатися”, – відповідає Аснович. Чутки про те, що Hikvision нібито планувала поглинання у США існують вже досить давно.

“Для індустрії безпеки це, безумовно, великі гроші, – каже Аснович. – Однак, у багатьох інших сферах виділення подібних засобів – справа часта. Це не перший випадок, коли Hikvision отримує великі кредитні лінії”. Нещодавно, наприклад, компанія отримала кілька кредитних ліній на 5 мільярдів юанів (близько 0.77 мільярда доларів США), наданих міжнародними фінансовими організаціями (Deutsche Bank, Citibank, HSBC і ін.)

Що й казати, у Hikvision вельми широкі можливості для здійснення своїх амбіцій на ринку. Якщо погодитися, що доступний обсяг грошей відображає характер і масштаби розширення компанії, то від Hikvision у 2016 році нам варто очікувати досить рішучих кроків.