Hikvision піднімається на другу сходинку рейтингу …

 Hikvision піднімається на другу сходинку рейтингу A&S 2015  Security 50

19 листопада 2015. Hikvision виходить у другий рядок рейтингу виробників систем безпеки 2015 Securuty 50, який щорічно публікується журналом A&S. Протягом трьох років місце Hikvision у рейтингу характеризується неухильним зростанням: з четвертого місця у 2013 році до сьогоднішнього другого, забезпеченого значним стрибком обсягу доходів – на 57,5% у порівнянні з 2014 роком.

“Для нас це велика честь – знову займати одну з головних позицій на ринку систем безпеки. – говорить Синтія Хо, віце-президент Hikvision. – Настільки видатний результат є, очевидно, наслідком істотного зростання Hikvision у цьому році та свідчить про безперервний розвитку наших технологій і їх відповідності новітнім тенденціям індустрії “.

“Усвідомлюючи наскільки важлива можливість оперативного надання підтримки нашим партнерам і клієнтам незалежно від їх розташування, Hikvision постійно розширює мережу своїх представництв. Безсумнівно, ми надалі будемо докладати всіх необхідних зусиль для подальшого розвитку регіональних ринків”, – продовжує Хо.

Про рейтинг Security 50

Security 50 складається на підставі порівняльного аналізу річних доходів компаній-лідерів світового ринку систем безпеки. У рейтингу беруть участь як прості виробники обладнання, так і компанії, що пропонують комплексні рішення.