Hikvision підписали партнерську угоду з …

 Hikvision підписали партнерську угоду з найбільшим дистриб’ютором у Бразилії – WDC Networks

26 серпня 2015 року Hikvision, провідний світовий постачальник продуктів відеоспостереження і систем безпеки, оголосила про підписання дистриб’юторської угоди з WDC Networks – найбільшим дистриб’ютором IP-камер і систем відеоспостереження на бразильському ринку.

Угода підкреслює повноваження компанії WDC Networks представляти повний спектр продукції Hikvision у Бразилії. Керівники обох компаній впевнені, що партнерство несе великий потенціал для бізнесу безпеки у Бразилії. “З попитом на набагато вищу якість зображення ринок буде продовжувати перехід від аналогового відеоспостереження до IP-відеоспостереження. Аналогові системи вже не здатні задовольняти потреби на малих і середніх підприємствах Бразилії, таких як магазини роздрібної торгівлі, офіси та малі підприємства, тому їх мінятимуть на якісніші системи “.

“Повний асортимент IP-відеоспостереження Hikvision з передовими технологіями, високою якістю і доступними цінами повністю відповідає тому, що необхідно компанії WDC”, – казав Тоні Янг, генеральний директор з продажу Hikvision в Латинській Америці. “WDC буде ключовим партнером для досягнення нашої мети – стати лідером на ринку Бразилії. З досвідом і знаннями, вже накопиченими на цьому ринку, ми впевнені, що зможемо завоювати малий і середній бізнес по всій країні “, продовжив Ян