Hikvision підтримує безпеку головного …

 Hikvision підтримує безпеку головного  голландського музичного фестивалю

На початку цього року компанія Hikvision була обрана постачальником камер спостереження для Paaspop, найбільшого музичного фестивалю Нідерландів. Це наймасштабніший фестиваль країни з відмінним лайн-апом, сімома сценами й близько 25 000 відвідувачів на день. Команда, яка відповідає за безпеку фестивалю, уважно стежила за локаціями, використовуючи надточні зображення, що надавали камери Hikvision.

Щоб забезпечити відсутність інцидентів на фестивалі, організатори Paaspop використовували відеокамери Hikvision, встановлені компанією WH Safety. На таких подіях команда безпеки повинна враховувати, які люди заходять у зону проведення фестивалю, і стежити за їх поведінкою. Якщо щось неприйнятне трапляється, служба безпеки може швидко відреагувати. Камери також використовувалися для контролю скупчень людей – у години пік на майданчику фестивалю знаходиться майже 25 000 відвідувачів, і організатори хотіли уникнути ситуацій, коли усі одночасно прямують на одну локацію.

Вернер ван дер Хейден (Werner van der Heijden) з WH Safety вибрав камери Hikvision, включно з популярною моделлю PanoVu. “Це камери відмінної якості, які дозволяють здійснювати надточне спостереження за потрібними об’єктами. Функцію масштабування я вважаю видатною. Зображення нашої камери PTZ (панорамування (pan) / нахил (tilt) / Збільшення (zoom)) настільки чітке і різке, що ми могли підрахувати навіть стебла трави на відстані декількох сотень метрів “.

Посилання на офіційне джерело