Hikvision підвищує безпеку гольф-клубу …

 Hikvision підвищує безпеку гольф-клубу Sand Martins

Hikvision, провідний світовий постачальник продуктів відеоспостереження у сфері безпеки, разом з британською компанією Lantec нещодавно завершили установку своєї продукції у престижному гольф-клубі Sand Martins. Адміністрація клубу, що знаходиться приблизно за 1 милю від Вокінгхема, вирішила, що слід оновити наявні аналогові системи відеоспостереження.

Обладнання для відеоспостереження має первинне значення для безперебійної роботи служби безпеки Sand Martins, через те, що їх попередні обладнання не впоралося з поставленим завданням. Гольф-клуб був повністю обладнаний новою інфраструктурою безпеки. Стів Лейн, представник компанії Lantec, очолював установку, використовуючи новітні технології ринку й тісно співпрацюючи з найбільшим дистриб’ютором UKs Hikvision. Повна HD-система була розроблена і реалізована з використанням обладнання Hikvision.

Проект складався з FullHD-камер Hikvision, включаючи ІЧ-купольні, циліндричні камери та навіть нещодавно випущені Lightfighter камери, для забезпечення спостереження як всередині, так і зовні престижного клубу. Нова система відеоспостереження включає можливість перегляду використовуючи мобільні пристрої, що є фантастичною, надзвичайно корисною функцією, адже чіткість зображення залишається ідеальною.