Hikvision представляє 6-мегапіксельні …

Hikvision представляє 6-мегапіксельні ultraHD Smart IP-камери

Як і Smart IP-камера під об’єктив DS-2CD4065F- (A), випущена у минулому році, усі чотири нові камери серії використовують Smart Codec, автофокусування, розумне ІЧ, розпізнавання облич, виявлення перетину лінії, розпізнавання голосу та розпізнавання автомобільних номерів й знімають відео незрівнянної якості.

На відміну від більшості звичайних Full HD-камер, Smart IP-камери здатні передавати 6-мегапіксельне зображення (3072х2048). Ця можливість необхідна у випадках, що вимагають високої деталізації зображення, наприклад щоб зафіксувати дрібні деталі автомобільних номерних знаків, або одягу, або осіб в установах, де проводяться грошові операції. IP-камери 6MP представляють повне Smart-рішення у поєднанні зі Smart NVR і комплексним програмним забезпеченням та роблять систему відеоспостереження максимально ефективною.

“Світовий ринок відеоспостереження продовжує рухатися у напрямку стандартів HD якості, а Hikvision очолює хід на шляху до HD майбутнього з 6-мегапіксельними Smart IP-камерами”, – говорить Кін Яо, міжнародний директор з маркетингу Hikvision. “Їх розширені можливості візуально демонструють, що наші інвестиції у дослідження приносять нові можливості нашим клієнтам по всьому світу.”

Про моделі:

 

6-мегапіксельна антивандальна циліндрична Smart IP-камера DS-2CD4665F-IZ (S) (Н) ідеально підходить для використання на відкритому повітрі, особливо для спостереження вночі з ІЧ-підсвічуванням до 150 метрів.

 

Внутрішня купольна Smart IP-камера DS-2CD4165F-IZ здатна обертатися на 355 ° і оснащена технологією SMART DEFOG. Вона також має антивандальний корпус.

 

Вулична купольна Smart IP-камера DS-2CD4565F-IZ (Н) має схожі технічні характеристики з DS-2CD4165F-IZ, бувши адаптованою для використання у вуличних умовах.