Hikvision представляє безпілотний літальний …

 Hikvision представляє безпілотний літальний апарат на  виставці комерційних підприємств державного сектора

У день відкриття Виставки CPSE 2015 року, Hikvision, світовий виробник провідних продуктів відеоспостереження, представив свій перший БПЛА “Hawk” (по-нашому “Яструб”). БПЛА – це абревіатура від безпілотного літального апарату. Випуск дрона-безпілотника “Hawk” означає, що Hikvision починає розробку БПЛА-технологій, спираючись на величезний досвід виробництва відео / аудіо технологій, щоб запропонувати світові тривимірну систему відеоспостереження з новими можливостями.

Модульна конструкція, точне виробництво

Система безпілотного літального апарату Hikvision серії Hawk включає у себе безпілотний літальний апарат, 3-осьовий контролер управління і базову станцію з трьох частин. Дрон сконструйований з вуглецевого волокна, що забезпечує міцність апарату, а також зменшує його вагу. Використовуючи модульну конструкцію, дрон також має розкладні крила, його можна швидко зібрати і розібрати, його зручно нести. Варто відзначити, що максимальна швидкість польоту БПЛА Hikvision Hawk до 80 км / год, радіус дії 10 км, безперервний політ до 33 хвилин.

2-мегапіксельна камера на борту безпілотника Hikvision оснащена 30-кратним оптичним зумом, захоплення відео при 25 кадрах у секунду. Відеокамера закріплена на об’ємній поворотній “шиї”, яка може здійснювати панорамне обертання і нахили, вона також має технології кутовий орієнтації ET-AHRS 3D і датчик курсу (AHRS-балансування) для відстеження обертання камери, що дозволяє зробити відеоматеріал дивовижної якості. Що стосується базової станції, цей БПЛА підтримує план ведення розвідки, призначення курсу одним натисканням та інші можливості.

За допомогою програмного забезпечення базова станція може показувати льотний слід апарату на GIS-карті. Необхідно підкреслити, що базова станція передає відео по бездротовому каналу, сигнал не містить перешкод і може передавати дані на великі відстані. Технологія може передавати Full HD зображення у реальному часі від дрона до базової станції.