Hikvision представляє нове покоління …

Hikvision представляє нове покоління Wi-Fi відеореєстраторів

Світовий лідер у галузі інноваційних продуктів та рішень відеоспостереження Hikvision представляє нове покоління DS-7108NI -E1/V/W – WiFi роутерів NVR. Універсальний Wi-Fi NVR зробить мережеве відеоспостереження ще простішим та зручним. Ось тобі маєш! Буде доступне автоматичне підключення IP- камери та запис відео без будь-яких перешкод. Цей стильний продукт стане ідеальним рішенням для малого та середнього бізнесу. З простими покроковими налаштуваннями кожен зможе легко обладнати свій будинок або офіс Wi-Fi NVR.

DS- 7108NI -E1/V/W має вбудований Wi-Fi маршрутизатор з підтримкою 802.11 B/G/N та вбудовану подвійну Wi-Fi антену, яка забезпечить досить сильне бездротове з’єднання Wi-Fi NVR-маршрутизатора з будь-якого місця у будинку або офісі зі стаціонарними, або мобільними пристроями. Таким чином можна зберегти трохи коштів на вартості NVR та маршрутизатора у комплекті.

Безшумний вентилятор

Wi-Fi маршрутизатор NVR оснащений безшумним вентилятором, який автоматично регулює свою швидкість в міру потреби для розсіювання тепла, що робить його ненав’язливим на додаток до продуктивного робочого середовища.

Внутрішній жорсткий диск

Новий Wi-Fi маршрутизатор NVR DS-7108NI -E1/V/W має вбудований жорсткий диск, що виключає необхідність його встановлення вручну.

Ви можете розраховувати на Wi-Fi відеоспостереження!

У рамках “легкого” IP-рішення Hikvision, у Wi-Fi маршрутизатор NVR додали просте підключення і зручний перегляд у поєднанні з камерами Hikvision Easy IP Wi-Fi та програмного забезпечення для управління відеоспостереженням. При скануванні QR-коду на задній стороні камери та NVR через вільний додаток Hikvision EZVIZ, ці пристрої можуть бути додані до платформи EZVIZ. Після цього користувачі можуть переглядати та управляти відео через інтернет у будь-який час і будь-якому місці.

NVR DS-7108NI -E1/V/W підтримує роздільну здатність запису до 6 мегапікселів, і до 1920x1080p для виходу HDMI.