Hikvision представляє нову камеру …

 Hikvision представляє нову камеру ITS для поліпшення дорожньої безпеки та руху транспорту

Hikvision оголосив про свою останню пропозицію продуктів дорожнього руху – універсальну ІТС-камеру, призначену для поліпшення дорожньої безпеки та оптимізації дорожнього руху. Як випливає з назви, камера охоплює різні навички та вміння, похвалившись швидкістю виявлення, виявленням порушення дорожнього руху, автоматизованим розпізнаванням табличок та аналізом атрибутів автомобіля в одному корпусі. 

 

 «Hikvision завжди розсуває межі відеотехнологій. Окрім зони зору, яку сприймають відеокамери, здатність розуміти інші види “почуттів” дозволить ще точніше контролювати та повідомляти про події чи аварії “, – говорить Френк Чжан, президент Міжнародного центру продуктів та рішень Hikvision. “Це багатовимірне сприйняття, тенденція, яка, на нашу думку, вплине на галузь безпеки в майбутньому”. 

 

 Нова камера ITS розроблена з урахуванням цієї багатовимірної концепції. Це перша камера Hikvision, яка інтегрує три окремі модулі в одному блоці без жодних компромісів щодо продуктивності, роблячи камеру акуратною та гнучкою для розгортання у вимогливих середовищах, все легко і економічно. 

 

Підвищення безпеки дорожнього руху та оптимізація руху транспорту   

 

Виріб забезпечує HD-камеру, радар швидкості та світлову решітку всередині одного корпусу. Зокрема, він працює з багаторадіолокаційним радаром, який безперервно контролює до двох або трьох смуг руху – залежно від моделі камери та визначає швидкість та положення об’єктів зі швидкістю до 300 км / год. у контрольованій зоні. Якщо транспортний засіб порушує обмеження швидкості, вбудований радар спрацьовує на підключену камеру, і робиться знімок автомобіля та його номерного знака. 

 

У разі порушень правил дорожнього руху, таких як їзда в неправильному напрямку, неправильне використання смуги руху або навіть не використання ременя безпеки, камера знімає зображення відповідного транспортного засобу, розпізнає його номерний знак та відповідну інформацію, включаючи тип транспортного засобу, колір , торгова марка та напрямок руху, які можуть бути адресовані владі в режимі реального часу або збережені на борту. 

 

Виявлення аварій допомагає поліпшити загальні стандарти водіння, що в кінцевому рахунку зменшує кількість ДТП, покращує безпеку дорожнього руху та ще більше вирівнює рух транспорту. 

Всередині камери 

Використовуючи алгоритми глибокого навчання , камера здатна розпізнавати набагато більшу кількість номерних знаків та з більшою ефективністю, ніж звичайні системи ANPR. Датчик GMOS додатково забезпечує відтворення яскравих та плавних зображень у складних умовах освітлення, особливо в умовах недостатнього освітлення

Вбудований додатковий світильник камери має світлову решітку, яка забезпечує ІЧ-діапазон до 40 метрів вночі.  

Оскільки всі ці функціональні можливості інтегровані, сам продукт перевершує звичайні продукти ІТС, економить простір і менше кабелів для полегшення монтажу. Він підтримує гнучке кріплення на полюсі або збоку, що робить конфігурацію на місці легкою.   

Камера Hikvision All-Rounder ITS ідеально підходить для різних сцен, таких як міські дороги, шосе, тунелі та платні станції.