Hikvision представляє нову …

 Hikvision представляє нову міні Fisheye камеру Hikvision

 DS-2CD2942F

Hikvision представляє нову міні Fisheye (риб’яче око) камеру Hikvision DS-2CD2942F для IP-відеоспостереження у магазинах, готелях, ресторанах, офісах та інших малих і середніх підприємствах. Камера використовує високоякісний об’єктив і 4-мегапіксельний 1/3 CMOS датчик зображення. Завдяки ультракомпактному дизайну, камера буде непомітною на будь-якій стелі, але при цьому забезпечить повну ситуаційну обізнаність для всієї кімнати. DS-2CD2942F є останнім доповненням лінійки “Easy IP” камер, відеореєстраторів та програмного забезпечення VMS, які спеціально розроблені для підприємств малого та середнього бізнесу і домашнього використання.

Завдяки панорамній увазі та цифровому PTZ, можливості запису на карту пам’яті до 64 Гб і наявності Wi-Fi, камера здатна замінити безліч традиційних камер відеоспостереження встановлених у більшості громадських місць. Об’єктив камери DS-2CD2942F може похвалитися кутом зору 186 °. Завдяки цифровому PTZ і мультиперегляду декількох потоків зображення, нова камера забезпечить покриття набагато ширшої області, ніж це зможуть зробити інші типи камер. Замість підгонки по куту огляду декількох циліндричних камер з вузьким кутом, користувачі DS-2CD2942F “Easy IP” тепер можуть захопити всю необхідну для перегляду територію.

Цифрові технології Hikvision 3D DNR і WDR забезпечать чудову якість зображення з максимальним роздільною здатністю 2560х1440 пікселів. DS-2CD2942F оснащена електронною функцією день/ніч, і здатна працювати в умовах низької освітленості при 0,01 люксах у кольоровому і при 0,001 люксах в чорно-білому режимі. Камера також може працювати аж до нульової освітленості в діапазоні до 8 метрів з ІЧ-підсвічуванням. DS-2CD2942F максимізує параметри безпеки через широкий спектр тригерів сигналізації. Тригери сигналізації спрацьовують при перетині ліній, виявленні руху, динамічному аналізі, роз’єднуванні пристрою від мережі, конфлікту IP-адрес, і зникненні запису відео.