Hikvision представляє спеціалізовані …

Hikvision представляє спеціалізовані серії в своїй лінійці камер DeepinView

Hikvision оголосив про новий додаток до своєї лінійці камер DeepinView:виділені підсерії. Це безпрецедентне нове доповнення завантажує пакет алгоритмів глибокого навчання на базі AI в кожну одиницю, демонструючи вражаючу продуктивність і рентабельне ціноутворення.

Розширені можливості AI

В останні кілька років штучний інтелект (ШІ) у багатьох відношеннях застосовувався на ринках безпеки. У міру розвитку технологій продуктивність чіпсета AI підвищується, що дозволяє використовувати величезні обчислювальні потужності з використанням різних алгоритмів, а також сприяє функціональності мульти-інтелекту і більш високої точності. Нові виділені камери DeepinView є прикладом цих досягнень, об’єднуючи кілька алгоритмів глибокого навчання на базі AI в одному пристрої. Більш того, ці алгоритми можна перемикати по суті, поміщаючи 5 або 6 унікальних камер в один корпус.

 

«Впровадження перемикання алгоритмів – це важливий крок, який Hikvision зробить в розробці свого продукту ІІ. У світі постійно мінливих технологій і функціональних можливостей цей підхід створює величезну цінність для кінцевих користувачів, щоб випробувати нові технології для надання безпеки, а також впровадити бізнес-аналітику та інші додатки », – каже Франк Жанг, президент Міжнародного продукту і рішення. В Центрі Hikvision. «Переваги наших нових пропозицій численні, включаючи зниження витрат, підвищення ефективності і швидке й ефективне реагування на інциденти».

 

Перемикання алгоритмів

Виділені камери DeepinView об’єднують дві категорії продуктів. Перша – це аналіз транспортних засобів, де камери об’єднують автоматичне розпізнавання номерних знаків (ANPR) з розпізнаванням атрибутів транспортних засобів. Атрибути включають марку, колір і напрямок руху автомобіля. Типове використання включає встановлення на контрольно-пропускних пунктах міських вулиць і на входах і виходах будинків або промислових парків.

 

Моделі другої категорії мають шість перемикаючих алгоритмів глибокого навчання в одному корпусі, включаючи розпізнавання осіб, підрахунок осіб, виявлення каски, захист периметру, управління чергами та виявлення декількох цілей (виявлення декількох цілей і декількох типів цілей за один раз). Відповідно, користувачі можуть просто включити алгоритм вручну для спеціального використання, а також переключати алгоритми в міру необхідності.

 

Ось один приклад: виявлення каски. Цей алгоритм може бути використаний на будівельних майданчиках для забезпечення безпеки. Спеціально обладнані камери DeepinView дозволяють точно відрізнити працівника на майданчику в касці від працюючого без неї і автоматично сповіщати при виявленні порушення.

 

Інший приклад: у роздрібній торгівлі можна вімкнути функцію підрахунку осіб для точного підрахунку клієнтів, що входять і виходять з магазину. В процесі можуть автоматично виключатися постійні покупці і співпрацівники магазину, що допомагає менеджерам точно розраховувати кількість нових покупців.

 

Гнучкість алгоритмів дозволяє користувачам також перемикатися між:

Захистом периметру – для моніторингу відкритих майданчиків, які потребують безпеки, і видачі точних сигналів тривоги при вторгнення.

Розпізнаванням осіб – для надання авторизованого доступу в зони обмеженого доступу в різних організаціях, таких як шкільні лабораторії, архівні кімнати і лікарняні аптеки.

Управлінням чергою – для кращого розуміння часу очікування клієнта, оптимізації рівня персоналу і підвищення якості обслуговування клієнтів.

Чіткість HD, вдень і вночі

Обладнані технологіями Hikvision DarkFighter і LightFighter, ці камери знімають яскраві і кольорові зображення в умовах вкрай слабкого освітлення або в сценах з сильним заднім підсвічуванням, де баланс кольору і яскравості надзвичайно ускладнений. Режим Smooth Streaming також забезпечує високоякісну пряму трансляцію.

 

Виділені камери DeepinView наявні в варіантах 2, 4, 8 і 12 Мп для вибору клієнтів.

 

Більш практичні і здатні до розгортання функції

Крім того, підтримуються метадані, що дозволяють стороннім платформам отримувати дані з камер Hikvision для аналізу відео в реальному часі або записувати їх в архів відеоматеріалів, щоб забезпечити швидкий пошук доказів.

 Нарешті, ці моделі камер також пропонують функцію виявлення вібрації для зовнішнього використання, яка виявляє і повідомляє користувачів про вандалізм.