Hikvision представляє універсальну …

 Hikvision представляє універсальну внутрішню станцію для конвергентних рішень безпеки

Hikvision представила свій продукт «All-in-One» Indoor Station – планшетний пристрій для збору рішень безпеки в будинках та офісах. 

 

Завдяки вбудованій програмі Hik-Connect різноманітними пристроями або підсистемами Hikvision можна керувати та контролювати за допомогою All-in-One закритої станції. Відеодомофоном, контролем доступу, сигналізацією про вторгнення, IP-камерами, відеореєстраторами та іншими пристроями Hikvision можна керувати натисканням на сенсорний екран, включаючи розблокування дверей, за допомогою відеодомофона, відеоспостереження, постановки на охорону або зняття з охорони сигналізації тощо. Користувачі також можуть легко перевірити стан своїх пристроїв, мережу, рівень заряду акумулятора та температуру навколишнього середовища, щоб краще захистити свій будинок та офіс.

 

Крім того, з внутрішньою станцією події з різних продуктів та підсистем можуть бути пов’язані між собою, встановивши правила зв’язку за допомогою Hik-ProConnect , хмарного додатку для управління пристроями для установ ; вони можуть бути ініційовані один одним для реалізації зв’язків подій. Інсталятори можуть легко допомогти користувачам створювати сценарії для різних типів подій, часових графіків та ініційованих дій відповідно до їх конкретних сценаріїв. Наприклад, сигналізація може бути пов’язана із системою відеоспостереження для створення функції перевірки відео.

 

Крита станція, як правило, фіксується на місці біля вхідних воріт або в іншому зручному місці, що робить систему недалеко доступною. Користувачі можуть зручно виконувати щоденні операції лише одним натисканням при вході чи виході