Hikvision представила нового стратегічного …

 Hikvision представила нового стратегічного партнера – компанію Elsight

Hikvision, провідний світовий виробник продуктів відеоспостереження, з радістю готовий представити компанію Elsight Australia – лідера в сфері “Фільмування на ходу” (“Communication on the Move” (COTM), в якості свого стратегічного партнера у програмі Hikvision Global Technology Partner.

Представники обох компаній впевнені, ця співпраця поліпшить обслуговування клієнтів і допоможе у створенні повних комплексних рішень. Партнерство буде здійснюватися завдяки об’єднанню продуктів Elsight і платформи Command and Control (C & C), програмного забезпечення і комунікацій з високоякісним мобільним обладнанням Hikvision для використання відеоспостереження з високою роздільною здатністю у реальному часі, адаптивної пропускною спроможністю, низькою затримкою передачі відео і безпечним доступом з мобільних пристроїв.

Партнерська програма Hikvision Global Technology Partner стартувала у червні 2017 року. Її учасники можуть використовувати багаті технічні та комерційні ресурси один одного. Програма передбачає два рівні партнерства: інтегроване і стратегічне.

“Стратегічне партнерство – найвищий рівень нашої технологічної партнерської програми, яка підкреслює поглиблене співробітництво між обома сторонами в області маркетингу і продажів, технічної підтримки та розвитку бізнесу. Статус стратегічного партнера зарезервований для дуже небагатьох компаній, які відповідають найвищим стандартам якості й інноваційним стандартам Hikvision “- заявив Адлер Ву, менеджер у сфері глобального технологічного партнерства Hikvision.

Технологічна інтеграція Hikvision-Elsight

Тепер портативні системи відеоспостереження Hikvision (PTZ-камери, переносні камери, мобільні реєстратори та ін.) Можуть передавати дані за допомогою Elsight Multichannel, системи зв’язку, яка відправляє й отримує зашифровані дані з будь-якої точки світу. Multichannel забезпечує широку смугу пропускання, використовуючи будь-яку доступну захищену мережу (стільниковий, супутникову, Wi-Fi та ін.) Контроль і управління здійснюється за допомогою ПО Elsight C & C, Commander 360.

Ця співпраця посилює позиції Hikvision в сегменті “Фільмування на ходу”. Спільні розробки Hikvision і Elsight можуть використовуватися Нацгвардією, поліцією, виїзними медбригадами, телевізійниками, міським транспортом, кораблями, спецслужбами та іншими.

Посилання на офіційне джерело

“Чудова технологія світового рівня, розроблена Hikvision, забезпечує безперебійну роботу з багатоканальною платформою Elsight”, – підкреслив Нір Габай, генеральний директор Elsight. “Завдяки поєднанню продуктів Hikvision з нашої багатоканальною платформою Commander 360 (C & C) ми знайшли широкий спектр нових послуг і рішень. Це стратегічне партнерство для Elsight, і я впевнений, що воно збагатить наш досвід і допоможе обом компаніям стати лідерами в області COTM”.

Тепер чекаємо нової Hikvision-бомби, адже вмінню підривати світовий ринок відеоспостереження своїми інноваціями їм не позичати.

Про Elsight

Компанія заснована у 2009 році Ніром Габаєм і Роєм Каші – ізраїльськими військовими розвідниками. Основний продукт компанії, технологія Elsight, призначена для зв’язку в польових умовах. Вона дозволяє безпечно відправляти відео та інші потоки даних по декількох мереж одночасно і передавати відео в будь-яку точку світу практично в реальному часі. “Ми можемо помістити нашу технологію у рюкзак, і кожен журналіст зможе під’єднати свою камеру до рюкзака і знімати відео у полі, моментально транслюючи його” – говорить Нір Габай.

Уряд Ізраїлю обмежував продаж ізраїльських високотехнологічних військових продуктів, але у 2016 році в Elsight вирішили, що хочуть розширити сферу діяльності та перемістити свою увагу з військових продуктів на цивільні. Новий продукт Elsight менш технологічний, ніж той, який був проданий ізраїльській армії, а значить, його можна продавати цивільним особам.